fbpx

Nowoczesna stodoła

Nowoczesna stodoła to dom, który łączy w sobie innowację z rustykalnym klimatem. Dużo przestrzeni i światła, naturalne materiały i funkcjonalne rozwiązania sprawiają, że nowoczesna stodoła może stać się idealną przestrzenią dla rodziny. Zastanawiasz się, czy taka estetyka spełni Twoje potrzeby? Przeczytaj nasz artykuł.

nowoczesna stodoła inspiracje
CZYM JEST NOWOCZESNA STODOŁA?

Współczesna architektura otwiera przed inwestorami mnóstwo możliwości. Nowoczesna stodoła to dom, którego bryła prezentuje się minimalistycznie i tradycyjnie. Wewnątrz natomiast jest miejsce na zastosowanie oryginalnych rozwiązań aranżacyjnych, które pozwalają zaadaptować przestrzeń w sposób funkcjonalny i zgodny z obowiązującymi trendami. Znakami rozpoznawczymi nowoczesnej stodoły są prostokątna bryła (czasem urozmaicona przybudówką z garażem) i dwuspadzisty dach. Wiele budynków tego typu wykończona jest dużymi oknami na ścianach szczytowych. Przeszklone często są również dłuższe ściany budynku. Dzięki temu wewnątrz jest dużo światła, a liczne okna sprawiają, że okalająca natura staje się elementem wystroju nowoczesnej stodoły.

nowoczesna stodoła
NOWOCZESNA STODOŁA – PROJEKT TO PODSTAWA

Domy typu nowoczesna stodoła w ostatnich latach stały się niezwykle modne. Na rynku bez problemu można kupić gotowe projekty tego typu budynków. Są to zarówno domy parterowe, jak i piętrowe. Część z nich ma dodatkowo dobudowany garaż na jeden lub dwa samochody. A co zrobić, gdy nie interesują Cię gotowe propozycje domu, jakim jest nowoczesna stodoła? Projekt możesz dostosować do własnych oczekiwań. Wystarczy, że opracujesz go we współpracy z architektem. Tworząc nowoczesną stodołę, projekt dopasuj nie tylko do potrzeb, ale również wielkości i ułożenia działki względem stron świata – tak by słońce wpadało przez duże okna o odpowiednich porach.

nowoczesna stodoła 1
nowoczesna stodoła 2
NOWOCZESNA STODOŁA REALIZACJE – ZAINSPIRUJ SIĘ

Podobają Ci się proste i funkcjonalne domy? Zanim nie zdecydujesz się na wybór konkretnego projektu, zobacz jak wygląda nowoczesna stodoła. Realizacje różnych budynków tego typu bez trudu znajdziesz w sieci. Możesz szukać ich zarówno w przeglądarce (powinny wyświetlić się po wpisaniu frazy „nowoczesna stodoła realizacje”), jak i na stronach biur projektowych. Koniecznie zwróć uwagę na nowoczesne stodoły, zaprojektowane z naturalnych materiałów. Budynki wykończone drewnem, szkłem i metalem prezentują się nie tylko nowocześnie, ale i bardzo efektownie.

POZNAJ PODŁOGI BARLINEK: