fbpx

Podłogi wodoodporne

Podłogi wodoodporne to prawdziwa rewolucja. Dzięki nim możesz cieszyć się pięknem drewna we wnętrzach narażonych na wysoką eksploatację, m.in. w holach i miejscach użyteczności publicznej. Co więcej, to również dobre rozwiązanie do kuchni i łazienki, gdzie podłoga jest podatna na zalanie oraz wpływ wilgoci. Podłogi z serii Next Step Barlinek sprawdzają się w takich miejscach doskonale.

Podłogi wodoodporne Dab Ribbon
* „Wodoodporność podłogi oznacza niewrażliwość produktu na krótkotrwałe działanie wody. Szczegółowe informacje znajdują się w Instrukcji montażu, Karcie gwarancyjnej oraz dokumencie Warunki Użytkowania Podłóg Lakierowanych Next Step.”
CZYM SĄ PODŁOGI WODOODPORNE?

Podłogi WSPC Barlinka mają trwałą konstrukcję. Jej sercem jest twardy rdzeń mineralny, który jest odporny na uszkodzenia i zmiany temperatury, a przy tym bardzo dobrze przewodzi ciepło. Nad nim znajduje się warstwa starannie wyselekcjonowanego naturalnego drewna, która decyduje o wyglądzie podłogi wodoodpornej. Pokryta jest ona bardzo wytrzymałym lakierem, co sprawia, że będzie służyła przez długie lata. Co ważne, podłogi wodoodporne nie wydzielają ftalanów, organicznych substancji lotnych, które mógłby szkodzić zdrowiu. Dlatego jest to doskonały wybór dla tych, którzy marzą o podłodze, która będzie nie tylko piękna, ale i bezpieczna dla rodziny, a nawet odporna na uszkodzenia, które mogą powodować pazury biegających czworonogów.

Podłogi wodoodporne Dab Kukenaam
GDZIE SPRAWDZĄ SIĘ PODŁOGI WODOODPORNE NEXT STEP?

Podłogi wodoodporne Barlinka zostały stworzone przede wszystkim z myślą o kuchni i łazience. Na rynku brakowało produktu, który łączyłby w sobie piękno i funkcjonalność drewna z wysoką wytrzymałością. Podłogi WSPC nie tylko nie nasiąkają wodą i nie puchną od wilgoci, ale także można je myć. Co więcej, świetnie nadają się do układania na ogrzewanie podłogowe lub systemy chłodzące. Ponadto stąpanie po naturalnym drewnie to prawdziwa przyjemność. Podłogi wodoodporne Barlinka dostępne są w wybarwieniach komponujących się z deskami z innych kolekcji. Dzięki temu możesz zaaranżować wnętrza w jednolitej kolorystyce, nawet biorąc pod uwagę strefy mokre oraz miejsca narażone na intensywną eksploatację.

JAK MONTUJE SIĘ PODŁOGI WODOODPORNE? TO PROSTE

Instalacja podłogi wodoodpornej z systemem Barlinka przebiega szybko i nie jest skomplikowana. Docinanie desek jest łatwe i nie brudzi. Każdy element podłogi został wzbogacony o specjalny zamek 2G, dzięki czemu jej układanie w systemie pływającym przebiega bardzo sprawnie. Warto przy tym wspomnieć, że nawet na dużej powierzchni (nawet do 375 m2) podłogi Next Step nie wymagają dylatacji progowych i pośrednich. To doskonałe rozwiązanie dla Twojego domu.