fbpx

Listwy przypodłogowe drewniane frezowane

Listwy drewniane frezowane stanowią efektowną ramę dla podłogi z naturalnych drewnianych desek. Świetnie prezentują się w klasycznych aranżacjach, a subtelny dekor dodaje pomieszczeniom charakteru. Dobrze będą wyglądały również we wnętrzach w stylu angielskim, retro, prowansalskim, rustykalnym oraz skandynawskim. Listwy frezowane najlepiej dopasować kolorem do barwy podłogi. W odważniejszych aranżacjach można pokusić się o zestawienie ze sobą dwóch kontrastujących odcieni, np. biała listwa frezowana efektownie ożywi ciemną Deskę Barlinecką.

listwy-drewniane-frezowane

W ofercie Barlinka można znaleźć listwy w długości 2200 mm, które można łatwo docinać. Dostępne są w różnych wysokościach i profilach. Wszystkie listwy frezowane wykonane są w 100% z drewna iglastego i są okleinowane naturalnym fornirem. W sprzedaży dostępne są także białe listwy frezowane malowane oraz listwy frezowane drewniane pasujące do podłóg lakierowanych, jak i olejowanych. Bogata kolorystycznie i wymiarowo gama produktów umożliwia znalezienie i dobranie listwy idealnej. 

listwa-frezowana

Wszystkie listwy drewniane frezowane od wewnętrznej strony posiadają dwa wyfrezowane rowki, pozwalające na estetyczny i prosty montaż przy pomocy klipsa montażowego oferowanego przez Barlinek. Wykończenie podłogi listwami frezowanymi jest naprawdę proste i wymaga jedynie podstawowych narzędzi. Z pewnością poradzą sobie z nim nawet początkujący majsterkowicze. Dodatkowy rowek w podstawie listwy pozwala na zamaskowanie przewodów antenowych bądź telefonicznych.

Najważniejszą funkcją, którą pełnią listwy frezowane jest całkowite zakrycie szczelin dylatacyjnych. Co więcej, zapobiegają one również wnikaniu kurzu pod powierzchnię drewnianej podłogi oraz zarysowaniu i zabrudzeniu ścian, do którego mogłoby dojść podczas użytkowania drewnianej podłogi.