fbpx

Listwy przypodłogowe fornirowane

Listwy fornirowane firmy Barlinek to produkty najwyższej jakości. Każda z nich jest zrobiona w pełni z drewna iglastego i wykończona naturalną okleiną. Listwy fornirowane są dodatkowo lakierowane lub olejowane, dzięki czemu można łatwo dostosować je do rodzaju podłogi. Wspaniale prezentują się w połączeniu z Deską Barlinecką. Oferowane są w wielu wysokościach i różnych profilach, dzięki czemu można łatwo dostosować je do stylów aranżacyjnych.

listwy-przypodlogowe-fornirowane

Listwy fornirowane mają wiele funkcji. Przede wszystkim pozwalają na estetyczne wykończenie podłogi z Deski Barlineckiej. Barwę listwy fornirowanej można dopasować do koloru desek. Można także zadbać o to, aby kolor stanowił efektowną, kontrastującą ramę dla podłogi. Coraz popularniejsze stają się połączenia, w których drewniane deski w ciemnych barwach są wykończone białymi listwami fornirowanymi. Każda listwa przypodłogowa fornirowana posiada dwa wyfrezowane rowki na spodniej stronie listwy, które umożliwiają łatwy i estetyczny montaż, przy pomocy klipsa oferowanego przez firmę Barlinek, bądź poprzez przyklejenia za pomocą kleju montażowego. Ponadto listwy przypodłogowe fornirowane maskują szczeliny dylatacyjne pomiędzy ścianą, a podłogą. Zapobiegają również przedostawaniu się pod drewniane deski podłogowe kurzu i innych zabrudzeń, a ponadto zabezpieczają ściany przed zarysowaniem w czasie normalnego użytkowania podłogi.

W ofercie Barlinka można znaleźć listwy fornirowane z dekorami o różnych wyglądach, takich jak m.in.: Jesion, Klon, Buk, Dąb, Jatoba, Wenge, Merbau.

Każda listwa przypodłogowa fornirowana firmy Barlinek dostępna jest w długości 2200 mm. Można ją łatwo docinać do pożądanych wymiarów. Z uwagi na solidne wykonanie oraz wysoką jakość komponentów listwy drewniane fornirowane będą z powodzeniem służyły przez długie lata.