fbpx

Podłoga Barlinek w Twoim wnętrzu   

Zobacz wizualizację

DESKA JESIONOWA

Deska jesionowa jest chętnie wybierana przez klientów. Wykonana jest w 100% z prawdziwego drewna. Świetnie sprawdza się w mieszkaniach oraz budynkach użyteczności publicznej. Deska jesionowa z Barlinka dostępna jest w wersjach wykończonych lakierem lub olejem. Jest dostępna w wielu dekorach. Montaż podłogi jesionowej jest naprawdę prosty, a podłoga po wielu latach użytkowania, może być poddawana renowacji.

PIĘKNA PODŁOGA Z DESEK JESIONOWYCH

Podłoga z desek jesionowych jest ceniona z uwag na piękny wygląd. Deski z efektownym rysunkiem drewna stają się ozdobą podłogi oraz są doskonałym tłem do wyeksponowania mebli. Sprawdzają się zarówno w nowych domach, jak i w mieszkaniach poddawanych renowacji – naturalne drewno jest naprawdę uniwersalne i dobrze komponuje się z detalami charakterystycznymi dla starego budownictwa.

Ogromną zaletą deski podłogowej jesionowej jest to, że nie przyciąga kurzu. Dlatego podłoga jesionowa to świetny wybór dla alergików. Ponadto wyjątkowa budowa Deski Barlineckiej sprawia, że podłoga jest bardzo odporna na zmiany wilgotności i temperatury. Deska jesionowa może być montowana na ogrzewanie podłogowe wodne lub elektryczne, przyjemnie stąpa się po niej nawet na boso.

KOLORY DESEK JESIONOWYCH

W ofercie Barlinka można znaleźć deski jesionowe wykończone w różnych dekorach. Są to m.in.:

  • Jesion Saimaa Molti – Deska jesionowa jasna, lakierowana. Wyraźny rysunek słojów. Zróżnicowane barwy. Trzy pasma klepek.
  • Jesion Glow Molti – Podłoga jesionowa jasna, wykończona lakierem na wysoki połysk. Efektowne usłojenie. Trzy pasma klepek o różnym wybarwieniu.
  • Jesion Milkshake Molti – Subtelna deska jesionowa w mlecznych odcieniach. Delikatny, dekoracyjny rysunek słojów. Każda deska z trzema pasmami klepek w podobnych odcieniach.
  • Jesion Platinum Molti – Podłoga z jesionu barwionego na szaro, szczotkowanego i wykończonego matowym lakierem. Naturalne słojowanie. Układ trzech klepek na desce w podobnej, jasnej kolorystyce.
  • Jesion Coffee Molti – Deski jesionowe na podłogę w ciemnej tonacji. Efektownie szczotkowane i wykończone ciemnym lakierem. Trzy pasma klepek w szerokości deski.
  • Jesion Lemon Sorbet Grande – Stylowa podłoga z jesionu bielonego. Szczotkowana, wykończona białym, matowym lakierem. Jedno pasmo drewna z widoczną, delikatną, naturalną strukturą.
  • Jesion Hazelnut Grande – Ciemnobrązowa deska podłogowa jesionowa o wyraźnym, ozdobnym słojowaniu. Fazowana i wykończona naturalnym olejem.
  • Jesion Milkshake Grande – Deska lita, jesion o mlecznym zabarwieniu pokryty matowym lakierem. Jedno pasmo drewna z efektownym, ciemniejszym rysunkiem słojów.
  • Jesion Platinum Grande – Efektowna, szara deska podłogowa jesionowa. Szczotkowana, fazowana i pokryta matowym lakierem. Jedno pasmo drewna w szerokości deski.
  • Jesion Coffee Grande – Deska jesionowa o ciemnym zabarwieniu z bardzo wyraźnym usłojeniem. Jednopasmowa, szczotkowana i pokryta matowym lakierem.
BUDOWA DESKI JESIONOWEJ

Deska podłogowa jesionowa z Barlinka ma wyjątkową budowę, która zapewnia jej wysoką stabilność wymiarową oraz trwałość. Każda z desek składa się z trzech warstw drewna klejonego krzyżowo. Wierzchnia warstwa to piękny, starannie wyselekcjonowany jesion wykończony lakierem lub olejem. Pod nim znajdują się dwie warstwy drewna iglastego ułożonego krzyżowo.

Warto zaznaczyć, że podłoga z jesionu jest łatwa w montażu. Na dłuższych ścianach desek jesionowych znajdują się złącza Barclick, a na krótszych zamki 5 Gc. Dzięki takiemu systemowi ich układanie przebiega bardzo sprawnie. W ofercie Barlinka można znaleźć również listwy przypodłogowe do podłogi jesionowej.

PIELĘGNACJA DESKI PODŁOGOWEJ JESIONOWEJ

Podłoga jesionowa powinna być głównie czyszczona na sucho. Najlepszym sposobem jej pielęgnacji jest odkurzanie. Poważniejsze zabrudzenia można usuwać z desek jesionowych szmatką lekko zmoczoną wodą.