fbpx

PANELE WINYLOWE – DĄB JASNY, CZYLI ODCIEŃ DO KAŻDEGO WNĘTRZA

Panele winylowe dąb jasny są wyjątkowo uniwersalne. Ten piękny odcień będzie wspaniale pasować do niemal każdego wnętrza, rozświetlając je i tworząc przyjemny klimat. W dodatku dzięki swoim właściwościom winylowe panele będą doskonałym materiałem na podłogę w każdym pomieszczeniu – zarówno w sypialni, jak i łazience czy kuchni. Jeśli więc marzysz o wyglądającej jak drewno podłodze w łazience, panele winylowe są właśnie dla Ciebie.

panele winylowe dąb jasny
JAK WYBRAĆ ODPOWIEDNIE DO WNĘTRZA PANELE WINYLOWE?

Dąb jasny to prawdziwie ponadczasowy odcień podłogi. Winylowe panele w tym kolorze sprawdzą się w pomieszczeniach utrzymanych w każdym stylu. Są uniwersalne i neutralne, dlatego będą idealną, bezpieczną bazą dla wielu aranżacji. Podkreślą urok pokoju bez przytłaczania go, umożliwiając jednocześnie łatwą zmianę stylistyki. Zawsze przed wyborem paneli winylowych koniecznie zamów kilka próbek wybranych odcieni – zwłaszcza jeśli wolisz jednak bardziej wyraziste wzory i kolory podłogi. Może się bowiem okazać, że do danego wnętrza niektóre wzory paneli winylowych nie będą pasować. Im bardziej intensywny kolor i wzór, tym trudniej urządzić harmonijne wnętrze i wprowadzać ewentualne zmiany w aranżacji.

NAJPIĘKNIEJSZE PANELE WINYLOWE – DĄB JASNY W CZOŁÓWCE POPULARNYCH ODCIENI

Dlaczego panele winylowe jasny dąb są tak popularne? Będą pięknie prezentować się niezależnie od stylu wnętrza. Sprawdzą się zarówno w pomieszczeniach urządzonych nowocześnie, jak i tych w stylu rustykalnym. Podkreślą piękno klasycznych mebli oraz fantazję wnętrz utrzymanych w stylu boho. Są idealne do ślicznych pokojów dziecięcych, harmonijnych i spokojnych sypialni, a nawet łazienek w stylu spa. Ale to nie wszystkie powody, dla których warto wykorzystać właśnie takie panele winylowe. Jasny dąb wspaniale nada się do łączenia pomieszczeń – jeśli więc masz kuchnię otwartą na jadalnię i salon, możesz położyć wszędzie identyczną podłogę. Dzięki temu całość stanie się jedną spójną przestrzenią.

panele winylowe dąb jasny
W JAKICH POMIESZCZENIACH NAJLEPIEJ SPRAWDZĄ SIĘ PANELE WINYLOWE?

Jasny dąb to klasyczny i uniwersalny odcień podłogi, który pasuje do większości aranżacji i świetnie puentuje się na podłogach LVT. Dla wygody korzystania z wnętrz, ogromne znaczenie mają też właściwości samych paneli winylowych. Można położyć je w każdym pomieszczeniu wewnątrz domu. Doskonale wyciszą kroki w sypialni – po przebudzeniu miło będzie stanąć bosą stopą na miękkiej podłodze. Są ciepłe w dotyku, dlatego będą idealne do pokojów dziecięcych, a dzięki swojej wodoodporności z powodzeniem można zrobić z nich podłogę w kuchni oraz łazience. Doskonale nadają się na ogrzewanie podłogowe – świetnie przewodzą ciepło. Ważne jest też to, że niezwykle łatwo się je montuje. Dlatego warto postawić na panele winylowe – jasny dąb lub inne, dowolnie wybrane.