fbpx

Deski podłogowe

Podłoga z naturalnych desek nadaje wnętrzom charakteru. Jest piękna, przyjazna dla zdrowia i przyjemna w dotyku. Deski Barlineckie zostały wykonane w pełni z prawdziwego drewna i mają starannie przemyślaną budowę, która zapewnia im trwałość oraz dużą stabilność wymiarową. Każda deska podłogowa z Barlinka składa się z trzech warstw. Dolna i środkowa warstwa to sklejone krzyżowo drewno iglaste, warstwa wierzchnia to starannie wyselekcjonowane drewno liściaste.

Pochodzi ono z wyselekcjonowanych gatunków europejskich oraz z drewna egzotycznego, które cechują się wysoką trwałością oraz wyróżniają się rysunkiem drewna i usłojeniem. Producent zaleca montaż podłogi w systemie pływającym lub na klej. Z powodzeniem może być ona zamontowana na wodnym lub elektrycznym ogrzewaniu podłogowym. Deski podłogowe z Barlinka to produkt przyjazny dla zdrowia. Doskonale sprawdzają się w domach, w których mieszkają alergicy oraz dzieci. Deski podłogowe dębowe, jesionowe, bukowe oraz te z gatunków drewna egzotycznego jonizują powietrze i pozytywnie wpływają na klimat w pomieszczeniach. Co więcej, nie przyciągają kurzu i są łatwe do utrzymania w czystości. Podstawą pielęgnacji deski podłogowej jest jej regularne odkurzanie.

DESKI PODŁOGOWE BARLINEK
DESKA PODŁOGOWA DĘBOWA, JESIONOWA, BUKOWA I Z DREWNA EGZOTYCZNEGO

Oferta Barlinka obejmuje bardzo szeroki wybór desek podłogowych. Producent zadbał o to, by przy ich wytwarzaniu były wykorzystywane gatunki drewna, cechujące się odpowiednimi walorami estetycznymi oraz wieloletnią trwałością. Można znaleźć wśród nich deski podłogowe jesionowe, dębowe, bukowe oraz egzotyczne – z merbau, z jatobe lub z sapeli. Deska podłogowa dostępna jest w różnych wybarwieniach, w wariancie olejowanym lub lakierowanym. Ponadto poszczególne kolekcje desek podłogowych Barlinek różnią się m.in. układem pasm drewna na desce, fazowaniem oraz szczotkowaniem.

DESKI PODŁOGOWE BARLINEK – STABILNE WYMIARY, ŁATWY MONTAŻ

Podłogi drewniane z Barlinka charakteryzują się dużą stabilnością wymiarową. Oznacza to, że zmiany temperatury i wilgotności w pomieszczeniach w mniejszym stopniu wpływają na zmiany wymiarowe warstwowej deski Barlinka w porównaniu do desek wykonanych z litego drewna. Co więcej, deski podłogowe, których powierzchnia zostanie zniszczona w wyniku eksploatacji, można poddać szlifowaniu i renowacji. Ogromną zaletą Deski Barlineckiej jest łatwy montaż w systemie pływającym, który można wykonać samodzielnie. Montaż na klej najlepiej zlecić profesjonalnej ekipie, ponieważ wymaga on nieco więcej doświadczenia w układaniu deski podłogowej. Cenę takiej usługi należy indywidualnie ustalić z autoryzowanym montażystą lub profesjonalną firmą parkieciarską.

DESKA BARLINECKA – CENNIK, SPRZEDAŻ, GWARANCJA

Deski Barlineckie dostępne są w specjalistycznych sklepach partnerskich oraz marketach budowlanych w całej Polsce. Cena deski jest ustalana indywidualnie przez każdego sprzedawcę. Na naszej stronie podajemy rekomendowany cennik. Deski podłogowe Barlinek objęte są wieloletnią gwarancją z możliwością jej przedłużenia.