fbpx

Podłoga Barlinek w Twoim wnętrzu   

Zobacz wizualizację

PODŁOGI WODOODPORNE DO KUCHNI

Kuchnia to miejsce, gdzie dużo się dzieje. Podłoga narażona jest tam na wpływ wilgoci oraz wody pryskającej ze zlewu, zmywarki czy tej rozlanej przez domowników. Podłogi wodoodporne do kuchni Next Step Barlinek są tak piękne jak naturalne drewno, a przy tym niezwykle odporne na ścieranie i zalanie. Można je myć, więc idealnie nadają się tam, gdzie toczy się życie całej rodziny.

PODŁOGI WODOODPORNE DO KUCHNI Dab Bigar
PODŁOGI WODOODPORNE DO KUCHNI NEXT STEP – DLACZEGO WARTO?

Wodoodporne podłogi Barlinka (w skrócie WSPC) mają unikalną budowę, która zapewnia im bardzo wysoką trwałość. Z pewnością będą służyły przez długie lata. Ich sercem jest rdzeń mineralny DENSCORE, który jest odporny na wpływ wilgoci oraz wahań temperatury. To właśnie dzięki niemu wodoodporne podłogi do kuchni z kolekcji Barlinka są polecane do układania na ogrzewaniu podłogowym lub systemach chłodzenia. Wierzchnią warstwę podłogi stanowi warstwa pięknego, naturalnego drewna ze starannie wyselekcjonowanych gatunków. Ma ono wybarwienie tożsame z innymi liniami produktów Barlinka (m.in. naturalne jasne drewno, ciemne drewno, podłogi bielone czy wybarwione na szaro). Całość jest zabezpieczona bardzo trwałym Lakierem Ultra Hard, dzięki czemu nie chłonie wody.

WODOODPORNE PODŁOGI PRZYJAZNE DZIECIOM I ZWIERZĘTOM

Podłogi Next Step sprawdzą się wszędzie tam, gdzie panuje duży ruch. Są odporne na uszkodzenia i ścieranie. Co ważne, są w pełni bezpieczne dla zdrowia, a więc nie emitują lotnych związków organicznych czy ftalanów. Dlatego bez obaw mogą bawić się na niej dzieci. Wodoodporne podłogi do kuchni Barlinek polecane są także właścicielom czworonogów. Dzięki nim nie musisz bać się o uszkodzenie desek, kiedy pupil rozchlapie wodę czy karmę. Ponadto trwały lakier jest odporny na zarysowania, które mogą pozostawiać łapy czworonoga. Co więcej, podłogi WSPC są dobrymi izolatorami dźwięku.

PODŁOGI WODOODPORNE DO KUCHNI Dab Kalambo
WODOODPORNE PODŁOGI DO KUCHNI – ŁATWE W MONTAŻU I UTRZYMANIU W CZYSTOŚCI

System podłóg WSPC jest łatwy w montażu. W systemie pływającym poradzą sobie z nim nawet amatorzy majsterkowania. Deski wyposażone są w zamki, które znacznie przyspieszają układanie podłogi. Ich unikatowa budowa sprawia, że do powierzchni 375 m2 nie trzeba wykonywać dylatacji progowych i pośrednich. Co więcej, deski nie pylą przy przycinaniu. Wodoodporne podłogi Barlinek nadają się do zmywania. Szybko i łatwo usuniesz nich zabrudzenia, które mogą pojawić się w czasie gotowania czy spożywania posiłków.