fbpx

Listwy przypodłogowe dębowe

Listwy przypodłogowe dębowe przeznaczone są do wykańczania podłóg drewnianych. Są trwałe i wykonane z dużą dokładnością. Dobrze maskują szczeliny dylatacyjne, widoczne pomiędzy ścianą i innymi przeszkodami, a podłogą. Zapobiegają również wnikaniu kurzu pod powierzchnię podłogi i chronią ściany przed zarysowaniem.

Każda listwa przypodłogowa dębowa posiada dwa wyfrezowane rowki w wewnętrznej części listwy, które umożliwiają prosty, szybki i estetyczny montaż. Instaluje się je przy pomocy klipsów montażowych, które należy przykręcić do ściany w odpowiednich odległościach, a następnie wcisnąć na nie listwę tworząc trwałe połączenie. Do założenia listwy nie potrzebne jest doświadczenie fachowca. Wystarczą jedynie podstawowe narzędzia.

Dębowe listwy przypodłogowe dostępne są w wielu wysokościach i różnorodnych profilach. Ich regularna długość to 2200 mm, można je jednak łatwo skrócić do wymaganej długości. Listwy przypodłogowe dębowe w ofercie Barlinka dostępne są w różnorodnych wykończeniach i dekorach.