fbpx

Listwy przypodłogowe lakierowane

Listwy przypodłogowe lakierowane doskonale maskują szczeliny dylatacyjne pomiędzy ścianą, a podłogą. Stanowią także efektowną ramę dla podłogi. Dzięki dwóm wyfrezowanym rowkom na spodniej stronie listwy w estetyczny sposób można je przymocować przy pomocy klipsa oferowanego przez Barlinek, bądź przykleić za pomocą kleju montażowego. Dodatkowy rowek w podstawie listwy pozwala na zamaskowanie przewodów antenowych bądź telefonicznych. Listwy przypodłogowe lakierowane świetnie komponują się z podłogą z naturalnego drewna. Ogromny wybór wzorów i kolorów sprawia, że łatwo można dostosować je do stylu wnętrza i koloru podłogi. Listwy przypodłogowe lakierowane dostępne są w wielu kolorach i wzorach, m.in. malowane, fornirowane i foliowane. W naszej ofercie mamy również listwy przypodłogowe białe lakierowane, które są pięknym akcentem i dopełnieniem we wnętrzu.

listwy przypodłogowe lakierowane

Listwy przypodłogowe mają na celu pomóc w utrzymaniu czystości w pomieszczeniach. Zapobiegają wnikaniu kurzu pod powierzchnię podłogi. Co więcej, chronią dolne części ścian przed porysowaniem i uszkodzeniami. Wszystkie listwy przypodłogowe lakierowane wykonane są w 100% z drewna iglastego okleinowanego naturalnym fornirem i wykończona lakierem.

Listwy przypodłogowe białe lakierowane dobrze komponują się z jasnymi drewnianymi deskami. Interesująco prezentują się także w zestawieniu z ciemną podłogą, z którą tworzą efektowny kontrast. Natomiast fornirowane listwy przypodłogowe lakierowane w różnych odcieniach drewna to świetny wybór do klasycznych wnętrz. Z uwagi na duży wybór kolorów można łatwo dopasować je do barwy podłogi.

Listwy przypodłogowe lakierowane firmy Barlinek są łatwe w montażu. Instaluje się je przy pomocy oferowanych przez firmę klipsów, które należy przykręcić do ściany, a następnie umieścić na nich listwy. Co ważne, można je swobodnie docinać. Produkt można również bez problemu wykorzystać w miejscu połączenia listwy z ościeżnicą drzwiową.

W naszej ofercie dostępna jest listwa przypodłogowa biała lakierowana w wersjach: malowanej, lakierowanej i fornirowanej, o różnych rodzajach profili. Ponadto mamy listwy przypodłogowe lakierowane w wielu kolorach, które pozwolą każdemu znaleźć wymarzoną listwę przypodłogową, która zwieńczy całą aranżację wnętrza. Część dostępnych listew przypodłogowych lakierowanych dostępna jest również w wersji wykończonej na wysoki połysk.