fbpx

Panele winylowe wodoodporne – piękne podłogi w kuchni i łazience

Wodoodporne panele winylowe to doskonałe rozwiązanie do wszystkich pomieszczeń, w których zdarza się rozlać coś na podłogę ale też w których panuje duża wilgotność. Dlatego też panele winylowe to dobry wybór do kuchni albo łazienki. Wybór paneli winylowych wodoodpornych pozwoli Ci cieszyć się piękną, trwałą i odporną na wilgoć podłogę przez wiele lat.

PANELE WINYLOWE WODOODPORNE W KUCHNI?

Wykorzystanie wodoodpornych paneli winylowych w kuchni niesie ze sobą wiele zalet. Przede wszystkim podłoga winylowa jest w 100% wodoodporna – nie wypaczy się pod wpływem wilgoci, a woda nie dostanie się pod spód. Panele winylowe czyści się bardzo łatwo, dlatego wszelkie kuchenne zabrudzenia łatwo usuniesz z nich w kilka sekund. To jednak nie wszystkie zalety paneli winylowych wodoodpornych. Te podłogi przede wszystkim są trwałe, a mnogość wzorów i kolorów powoduje, że jest to wybór na lata.

ŁAZIENKA Z PODŁOGĄ Z WODOODPORNYCH PANELI WINYLOWYCH

Łazienka to najbardziej narażone na zalania i wilgoć miejsce w całym domu – dlatego podłoga z paneli winylowych wodoodpornych to prawdziwy strzał w dziesiątkę. Dzięki mnogości wzorów z pewnością znajdziesz panele winylowe dla siebie i dopasujesz je do swojej łazienki. Dlaczego jeszcze wodoodporne panele winylowe to świetna opcja do łazienki? Są ciepłe w dotyku, a chodzenie po nich na boso to przyjemność. Po drugie – panele winylowe świetnie sprawdzają się na ogrzewaniu podłogowym, ponieważ bardzo dobrze przewodzą ciepło. Po trzecie – nawet jeśli zachlapiesz całą podłogę z wodoodpornych paneli winylowych, nic się nie stanie. Wystarczy je wytrzeć! Należy pamiętać, że w łazience panele winylowe powinny być przyklejone do podłoża.

SZYBKI REMONT? POSTAW NA PANELE WINYLOWE

Wodoodporne panele winylowe bardzo łatwo ułożyć na podłodze samodzielnie, dzięki zamkowi „click”. Idealnie nadają się do tego, by z ich pomocą przeprowadzić ekspresową metamorfozę wnętrza.

PANELE WINYLOWE NEXT STEP BARLINEK – PEŁNA OFERTA