fbpx

Białe listwy przypodłogowe

Białe listwy przypodłogowe są wykonane z dużą dokładnością ze 100% drewna. W naszej ofercie posiadamy białe listwy malowane czy fornirowane. Są one trwałe i bardzo łatwe w montażu. Pięknie komponują się z podłogą z naturalnego drewna. Mogą być zestawiane zarówno z jasnymi, jak i ciemnymi, kontrastującymi barwami desek. Wszystkie listwy przypodłogowe białe dostępne są w długości 2200 mm.

W naszej ofercie dostępne są listwy przypodłogowe białe lakierowane oraz okleinowe. Ponadto posiadamy bogaty wybór listew fornirowanych (okleinowanych naturalnym drewnem) w jasnych kolorach zbliżonych do bieli, takich jak m.in.: Dąb Touch, Dąb Gentle, Dąb Tender, Dąb Sense, Jesion lakier biały, czy Klon. Listwy przypodłogowe drewniane białe doskonale sprawdzają się w różnego rodzaju aranżacjach. Świetnie będą współgrały zarówno z klasycznymi, jak i nowoczesnymi pomieszczeniami. Doskonale sprawdzą się we wnętrzach w stylu skandynawskim, industrialnym, prowansalskim, angielskim oraz retro.

Białe listwy przypodłogowe dobrze będą prezentowały się również w różnych pomieszczeniach. Można nimi z powodzeniem wykończyć zarówno kuchnię, korytarz, salon, jak i pokój dziecięcy.

Białe listwy przypodłogowe są łatwe w montażu. Do ich instalacji wystarczą jedynie podstawowe narzędzia. Instaluje się je przy pomocy klipsów przyściennych, które należy przykręcić do ściany w odpowiednich odległościach, a następnie wcisnąć na nie listwę tworząc trwałe połączenie. Miejsce łączeń listew należy zamaskować przy pomocy dobranego kolorystycznie kitu do parkietu.

Podłoga z Deski Barlineckiej wzbogacona o białe listwy przypodłogowe zyskuje efektowną ramę. Mają one również szereg istotnych funkcji. Najważniejszym zadaniem, jakie pełnią jest maskowanie szczelin dylatacyjnych, które mogą występować pomiędzy ścianą a podłogą. Ponadto zakrywają także kable telefoniczne i antenowe, które można przeprowadzić w rowku znajdującym się w wewnętrznej części białych listew. Dodatkowo zabezpieczają one ściany przed zabrudzeniem lub zarysowaniem w czasie sprzątania, a także uniemożliwiają wnikanie kurzu pod powierzchnię podłogi.