fbpx

Listwy schodowe

Listwy schodowe z Barlinka wykonane są w 100% z drewna liściastego (dąb lub jesion). Doskonale nadają się do estetycznego wykańczania schodów z Deski Barlineckiej. Listwa schodowa drewniana może być wykorzystywana również do maskowania większych różnic poziomów pomiędzy drewnianymi deskami podłogowymi.

listwy-schodowe

Listwy przypodłogowe na schody w ofercie Barlinka dostępne są w dwóch wariantach – wysokim oraz niskim. Długość każdej listwy schodowej niskiej i wysokiej Barlinek to 2000 mm lub 1000 mm (zawsze lakierowane lub surowe). Można je jednak łatwo przycinać do wymaganych wymiarów.

Warto zaznaczyć, że listwa schodowa jest nie tylko estetyczna, ale również pełni funkcje praktyczne. Listwy wykończeniowe schodowe zabezpieczają brzegi stopni przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz wnikaniem kurzu pod ich powierzchnię. Listwy schodowe Barlinek zrobione są w taki sposób, aby były odporne na intensywną eksploatację. Dzięki temu można je z powodzeniem montować na schodach w domach mieszkalnych oraz budynkach użyteczności publicznej.