fbpx

BEŻOWA SYPIALNIA

Marzysz o harmonijnej i delikatnej przestrzeni relaksu? Dobrym pomysłem stanie się urządzenie sypialni w beżach. Ta delikatna barwa doskonale sprawdzi się w małych i dużych wnętrzach. Podpowiadamy, jak ciekawie urządzić beżową sypialnię.


Chcesz urządzić sypialnię w beżach? Możesz zdecydować się na aranżację utrzymaną tylko w jednej tonacji lub urozmaicić wystrój akcentami kolorystycznymi. W pierwszym przypadku pamiętaj o tym, aby ściany wnętrza pokryły wzorzyste tapety i farby o ciekawej fakturze, a wykorzystane tkaniny zdobiły intrygujące desenie – dzięki temu z pewnością nie będzie nudno. Jeśli chcesz wzbogacić beżową sypialnię o kolejne kolory, postaw na biel, brąz, szarość lub błękit.

Wystrój beżowej sypialni warto dopełnić jasnymi meblami. W pomieszczeniu świetnie będzie prezentowała się naturalnie drewniana jasna podłoga. Dobrym pomysłem może stać się także przykrycie łóżka ciemną narzutą lub położenie na nim kilku ciemniejszych poduszek, które staną się akcentem wieńczącym aranżację.

Beżową sypialnie łatwo zaakcentować poprzez wybór barwionej deski warstwowej. Dzięki niej całość kompozycji będzie spójna ale przez naturalność, a pewno nie będzie nudna. Sęki nigdy nie ułożą się w taki sam sposób, dlatego o sztampowości przy tym wyborze nie ma mowy. Konstrukcja desek warstwowych pozwala nam na okiełzanie sił natury. Podłoga drewniana ma to do siebie, że nie sprzyjają jej wahania temperatury i wilgotności – klimat w Europie się zmienia, mamy coraz więcej dni deszczowych. Konstrukcja deski warstwowej przeciwdziała tym siłą. Zastosowana technologia pozwala nam niwelować skrzypienie, rozchodzenie się desek, czyli tego co jest główną wadą parkietów.