fbpx

Podłoga Barlinek w Twoim wnętrzu   

Zobacz wizualizację

Ruszył konkurs KREACJE Z NATURY

 

Kreacje z natury

  „Kreacje z natury”, to konkurs skierowany do architektów i projektantów oraz studentów i absolwentów kierunków związanych designem i architekturą.

Zadaniem uczestników będzie zaprojektowanie deski do przyszłorocznej odsłony kolekcji podłóg „Smaki Życia”. Składa się z dwóch etapów. W pierwszym uczestnicy przedstawią ogólny koncept deski (m.in. moodborad ilustrujący źródło inspiracji dla projektu). Spośród nadesłanych prac jury wyłoni laureatów drugiego etapu, którzy zaproszeni zostaną na warsztaty rzemieślnicze do naszej fabryki w Barlinku. Wiedza tam zdobyta posłuży im do przygotowania zadania finalnego: projektu deski wraz  z pełnym opisem dotyczącym jej wykończenia.

Partnerem merytorycznym konkursu jest magazyn „Design Alive”. Projekt będzie obecny na najbardziej prestiżowych wydarzeniach i festiwalach designu w Polsce  i zagranicą, a gala finałowa odbędzie się w październiku br. podczas Łódź Design Festival.

Laureaci konkursu otrzymają nagrody pieniężne. Zwycięskie projekty zostaną wdrożone do produkcji i wiosną 2015 roku trafią do sprzedaży w nowej odsłonie kolekcji „Smaki Życia”.

Więcej o konkursie przeczytacie na stronie www.kreacjeznatury.pl.