fbpx

Sypialnia w kolorze

szaro-czerwonym

Aranżacje z popielem to rozwiązanie bardzo często wybierane przez projektantów wnętrz. Sypialnia szaro-czerwona jest połączeniem spokojnej szarości z energetyczną czerwienią. Podpowiadamy, jak stworzyć efektowny i intrygujący wystrój pomieszczenia, w którym będziesz mógł się zrelaksować.

sypialnia-szaro-czerwona
Jakie odcienie wybrać do sypialni czerwono-szarej? Jeśli w pomieszczeniu ma dominować popiel, dobrze aby miał on delikatną barwę. Na ciemniejsze wersje tego koloru można pozwolić siebie wtedy, gdy zdobi on tylko jedną ze ścian. Jeśli chodzi o czerwień, to w aranżacjach najczęściej wykorzystywany jest jej ostry, nasycony odcień, choć dobrze sprawdzają się także delikatniejsze lub ceglaste odmiany tej barwy.

Dobrym pomysłem na rozjaśnienie sypialni szaro-czerwonej będzie wprowadzenie do aranżacji bieli, którą warto pomalować jedną lub dwie ściany. Wnętrze stanie się jeszcze przytulniejsze, gdy podłoga zostanie wyłożona drewnianymi, naturalnymi podłogami. Wszelkie jasne barwienia, deski szczotkowane, stanowić będą idealne dopełnienie aranżacji. Jeśli zdecydujemy się na samodzielny remont, zwróćmy proszę uwagę czy jesteśmy w stanie ułożyć podłogę samodzielnie. Deski warstwowe można montować „pływająco”, zatem remont w wersji DIY jest jak najbardziej możliwy. Dla tych, którzy cenią ciepło pod stopami, drewno na podłodze będzie wyborem idealnym.