fbpx

Sypialnia w kolorze brązowym

Lubisz kolory ziemi? Urządź sypialnię w brązach i stwórz przytulne oraz eleganckie wnętrze, skłaniające do wypoczynku. Kolorystyka ta pięknie prezentuje się w stylu klasycznym. Efektownie wygląda także w art deco i glamour. Oto kilka pomysłów na brązową sypialnię.

brązowa-sypialnia
Sypialnia w brązach doskonale sprawdzi się w przestronnych pomieszczeniach. Aby nie było zbyt ponuro, urządzając ją pamiętaj o zachowaniu równowagi w kolorystyce. Zatem podłoga najlepiej w neutralnym lub jasnym wybarwieniu drewna. Sypialnia to miejsce naszego odpoczynku, wszelkie wykładziny i dywany są przyjemne pod stopami, jednak pamiętajmy o tym co mają w sobie. Deski drewniane nie alergizują bo nie przyciągają kurzu, dodatkowo regulują mikroklimat w pomieszczeniu. W brązowej sypialni dobrze będą prezentowały się klasyczne, drewniane meble. Dodatkowo w pomieszczeniu możesz rozmieścić niewielkie akcenty w nasyconych kolorach, np. fioletowe ramki do zdjęć, które dopełnią wystrój.

Z brązem w sypialni pięknie komponują się beże i kremy. Wybierając tę stylistykę, wnętrze warto utrzymać w jednej gamie kolorystycznej, łącząc ze sobą różne kolory ziemi. Dobrym pomysłem może być także stworzenie modnego wystroju sypialni biało-brązowej, w której jasny kolor optycznie będzie powiększał wybrane elementy, a ciemny podkreśli detale i doda aranżacji głębi.