fbpx

#goodidea – oderwij się od podłogi

Odkryj świat fascynujących inspiracji Barlinka, poznaj style wnętrz, inspiracje na zaaranżowanie każdej przestrzeni, pomysły na modne akcesoria, prezenty i dekoracje DIY w zgodzie z ekologią i światowymi trendami! W naszej galerii #GOODIDEA oderwiemy się od podłogi! Zgromadziliśmy mnóstwo inspirujących porad, które na pewno zachęcą Cię do tworzenia własnych wyjątkowych aranżacji i  przedmiotów.

#Funkcjonalniej

Znajdziesz tu instrukcje na metamorfozy wnętrz i balkonów, by cieszyć się pięknem otoczenia oraz lepszym nastrojem.  Proponujemy mnóstwo stylów i opcji, które możesz dostosować do swoich upodobań.  Udostępniamy wiedzę na temat aranżacji nowoczesnych wnętrz dostosowanych do Twojego stylu życia. W zaplanowaniu współczesnej przestrzeni istotne jest wprowadzenie funkcjonalności. Przygotowaliśmy mnóstwo informacji  na temat nowoczesnych rozwiązań do wnętrz, chociażby wskazówki  na przechowywanie, aby odmienić Twoje codzienne życie na bardziej zorganizowane i spokojne.

#Przyjemniej

W zaplanowaniu dobrego wnętrza chodzi również o dobre samopoczucie.  Porady odnośnie łączenia stylów, faktur, kolorów oraz różnorodnych materiałów na pewno pomogą Ci stworzyć domowy azyl i idealne miejsce odpoczynku, odosobnienia i relaksu.  Preferujesz eleganckie wnętrza w stylu Glamour ? Styl loftowy?  Może wnętrza w stylu Modern classic?

Zaproś znajomych, by wspólnie spędzić czas, a może wygodnie się rozsiądź i zrelaksuj w pojedynkę lub urządź przyjęcie – każda z tych opcji jest możliwa przy odpowiedniej aranżacji domowego otoczenia.

#Łatwiej

Urządzanie wnętrza to czynność, której nie można zbagatelizować na żadnym etapie.  Od bazowych etapów planowania jak kolory ścian i oświetlenie po dobór roślin i tekstyliów. Wydają się wprawdzie niepozornym dodatkiem do całości, ale to one decydują często o tym, jak ostatecznie będziemy odbierać dane miejsce. Dzięki naszym poradom urządzenie nawet bardzo małej przestrzeni staje się znacznie łatwiejsze.

#Zainspiruj_się