Niniejsza strona do poprawnego działania używa cookie. Więcej w polityce prywatności. Rozumiem, zamknij pasek.

Warsztaty w Szkole Produkcji Wnętrz i Designu


22 listopada br. ekipa Barlinek Institute of Design poprowadziła warsztaty dla studentów Szkoły Produkcji Wnętrz i Designu.

Szkoła to nowe miejsce na mapie Warszawy, którego celem jest podnoszenie kompetencji osób chcących profesjonalnie zajmować się projektowaniem wnętrz. Założycielką oraz mentorem uczelni jest architekt Dominika Rostocka. Wyróżnikiem szkoły jest nacisk na niezbędną w zawodzie architekta wiedzą praktyczną. Stąd w programie znalazły się m.in. warsztaty materiałowe, krok po kroku pokazujące budowę i montaż poszczególnych elementów wyposażenia wnętrz. 

Specjaliści z Barlinka zaprezentowali najważniejsze zagadnienia związane z  budową, właściwościami i prawidłowym układaniem najpopularniejszej na rynku drewnianej podłogi warstwowej - Deski Barlineckiej. 

W trakcie wykładu studenci mieli także możliwość zapoznania się z ofertą producenta. Kolejne spotkanie odbędzie się w przyszłym roku - tym razem w fabryce Barlinka, gdzie uczestnicy obejrzą proces produkcyjny oraz poznają designerską markę ręcznie postarzanych podłóg warstwowych Jean Marc Artisan..