fbpx

PANELE WINYLOWE NEXT STEP – PIELĘGNACJA I WARUNKI UŻYTKOWANIA


Aby utrzymać  panele winylowe NEXT STEP w satysfakcjonującym stanie, BARLINEK S.A. rekomenduje regularne odkurzanie i mycie powierzchni paneli. Dodatkowo – w zależności od intensywności użytkowania, należy regularnie dokonywać konserwacji podłogi wg właściwej technologii i z użyciem dedykowanych środków. Szczegóły w „Warunkach użytkowania i konserwacji paneli winylowych Next Step”, dostępnych na stronie barlinek.com.

1.


Przed udostępnieniem podłogi do użytkowania BARLINEK S.A. rekomenduje dokładne odkurzenie podłogi oraz umycie powierzchni zwilżonym mopem, z użyciem Protektor Koncentrat.

2.


Panele powinny być w miarę możliwości chronione przed zbyt długim wystawianiem na działania silnego światła słonecznego.

3.


Nóżki mebli użytkowanych na powierzchni podłogi należy zabezpieczyć specjalnymi podkładkami filcowymi, które należy regularnie okresowo wymieniać.

4.


Jeśli produkt jest zainstalowany w strefie wejściowej obok drzwi prowadzących bezpośrednio na zewnątrz, wymagane jest stosowanie efektywnych mat oczyszczających.

5.


Foteli i innych mebli wyposażonych w kółka należy używać na plastikowych matach ochronnych.

6.


Do czyszczenia podłogi nie wolno używać myjek wysokociśnieniowych ani pary wodnej.