fbpx

Next Step Barlinek

Podłogi hybrydowe

PODŁOGI HYBRYDOWE NEXT STEP to kolekcja, w której warstwa użytkowa jest pozyskana z prawdziwego drewna, a rdzeń wykonany jest z mineralnego kompozytu. Efektem są bardzo trwałe, wytrzymałe podłogi. Rdzeń DENSCORETM sprawia, że PODŁOGI HYBRYDOWE BARLINEK
są bardzo trwałe. Dzięki wysokiemu współczynnikowi przenikania ciepła, podłogi po przyklejeniu do podłoża doskonale sprawdzają się w  systemach ogrzewania podłogowego i chłodzenia.

Podłogi winylowe

PANELE WINYLOWE NEXT STEP wyprodukowane są w 100% z materiałów wodoodpornych, nie są podatne na działanie wilgoci, a zamek łączący panele jest wodoszczelny. Szczegółowe informacje znajdują się w instrukcji montażu i karcie gwarancyjnej. Tym samym podłogi Next Step świetnie nadają się do pomieszczeń, jak kuchnia, łazienka czy korytarz. Można montować je bez ograniczeń, we wszystkich pomieszczeniach w domu. Test 14-dniowego oddziaływania wody nie spowodował żadnych zmian w strukturze paneli – jego parametry techniczne pozostały bez zmian.

Kolekcja Next Step Barlinek to dwa zupełnie nowe rodzaje podłóg w ofercie firmy: podłogi hybrydowe oraz podłogi winylowe, które powstały w najpopularniejszych wybarwieniach Deski Barlineckiej.

Podłogi hybrydowe Next Step

Powierzchnia PODŁÓG HYBRYDOWYCH jest bardziej odporna na najczęstsze rodzaje plam: z czerwonego wina, oliwy czy acetonu. Na twardość całej  powłoki ceramicznej składa się kilka warstw lakieru z domieszką KORUNDU, który chroni ją przed ścieraniem nawet podczas intensywnego użytkowania. Dzięki temu HYBRYDOWE DESKI BARLINECKIE można wykorzystywać nie tylko w pomieszczeniach mieszkalnych, ale też w hotelach
i innych miejscach użytku publicznego np. biurach i salach konferencyjnych. Struktura lakieru ULTRA HARD ogranicza również ryzyko poślizgu.

Podłogi winylowe Next Step

Zaletą nowoczesnych podłóg winylowych Barlinek jest wysoka odporność na intensywne użytkowanie. Chroniąca panele, niepodatna na zarysowania i antystatyczna powłoka DIAMOND SHIELD sprawia, że podłogi Next Step uznawane są za najbardziej trwałe na rynku. Dzięki rdzeniowi DENSCORE™,  który jednocześnie nie zawiera szkodliwych dla zdrowia ftalanów oraz metali ciężkich, podłoga jest stabilna i nie odkształca się pod wpływem temperatury. Rdzeń DENSCORE™ sprawia, że PODŁOGI WINYLOWE BARLINEK są bardzo trwałe i wodoodporne. Dzięki wysokiemu współczynnikowi przenikania ciepła doskonale sprawdzają się w systemach ogrzewania podłogowego i chłodzenia.