fbpx

Kuchnia biało-czerwona

Kuchnia biało-czerwona to pomieszczenie charyzmatyczne. Kolory te doskonale sprawdzą się w nowoczesnych aranżacjach, zarówno w małych, jak i przestronnych wnętrzach. Podpowiadamy, jak efektownie urządzić biało-czerwoną kuchnię.

kuchnia-bielo-czerwien
Najczęściej stosowaną aranżacją biało-czerwonej kuchni jest połączenie białych ścian z czerwonymi szafkami lub czerwonymi akcentami. Jasna kolorystyka optycznie nie zmniejsza pomieszczenia, a czerwone, minimalistyczne szafki ocieplają je, dodając mu charakteru. Wystrój biało-czerwonej kuchni warto dopełnić białymi płytkami, a w części jadalnianej z bielonymi deskami podłogowymi. Deski warstwowe mają tę niezaprzeczalną zaletę iż łatwo je pielęgnować a w wersji bielonej łączenie z białymi, czarnymi płytkami bardzo dobrze się komponuje. Kuchnia utrzymana w takiej kolorystyce wymaga od użytkowników wstrzemięźliwości w dobrze dodatków. Kolor czerwony dość mocno jest zauważalny, zatem jeśli chcemy urozmaicenia to najlepiej czerń lub zieleń w postaci naturalnych roślin.

Jakie AGD wybrać do biało-czerwonej kuchni? Z aranżacją dobrze będą komponowały się zarówno białe, czarne jak i srebrne urządzania.