fbpx

Kuchnia beżowa

Beżowa kuchnia to jedna z najbardziej klasycznych stylizacji. Aby wystrój nie był nudny, zadbaj o to, aby urządzić pomieszczenie, wykorzystując wiele wzorów i deseni. Ciekawym pomysłem może być także urządzenie kuchni biało-beżowej.

beżowa-kuchnia
Lubisz stonowane aranżacje? Beżowa kuchnia to coś dla Ciebie. Jasna kolorystka będzie dobrze prezentowała się w każdym stylu i z pewnością optycznie powiększy wnętrze. Szafki wykończone na wysoki połysk nadadzą pomieszczeniu nowoczesnego charakteru, a drewniane meble ryflowaniami pozwolą na urządzenie go w jednym z klasycznych stylów. Dobrym pomysłem będzie wprowadzenie do wystroju elementów z naturalnego drewna, które pozwolą urządzić przytulną kuchnię beżowo-brązową. Deski warstwowe idealnie sprawdzą się w montażu na ścianie, do lamusa przeszły już boazerie, jednak dodatek jednej ściany z drewna w kąciku jadalnym będzie w zgodzie z trendami. Deski w 100% z drewna nie muszą być nudne, dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej – od jasnych, po ciemne, dlatego każdy znajcie coś co świetnie wkomponuje się w dane wnętrze.

Jak urozmaicić jasną kuchnię? Beżowej aranżacji charakteru dodadzą akcenty w szarościach, graficie lub innych nasyconych kolorach. Ważne, aby nie przytłoczyły one aranżacji. W intensywnych barwach warto utrzymać płytki nad blatem kuchennym lub część mebli – dzięki temu wystrój będzie delikatny i intrygujący.