fbpx

Kuchnia w kolorze ecru

Kuchnia ecru to subtelna, delikatna aranżacja, która sprawdzi się w domach osób ceniących minimalistyczną kolorystykę. Barwa ta dobrze będzie prezentowała się w klasycznych aranżacjach. Efektownie będzie wyglądała także w nowoczesnych wnętrzach, które będą cieplejsze niż wystrój utrzymany jedynie w bieli.

kuchnia-ecru
Co zrobić, aby kuchnia ecru nie była nudna? Jeśli aranżacja ma zostać utrzymana w jednolitej kolorystyce, należy zadbać o to, aby znalazły się w niej różnorodne desenie i materiały. Podłogę w kuchni ecru warto wyłożyć choćby jasnymi drewnianymi panelami podłogowymi, połączonymi w strefie mokrej z płytkami, a przestrzeń nad szafkami wypełnić taflą szkła z grafiką.

Ciekawym pomysłem na kuchnię ecru może być wprowadzenie do aranżacji drewna. Jasne szafki, zarówno w stylu klasycznym jak i nowoczesnym, pięknie komponują się z barwą ciemnego drewna, w którym powinny zostać utrzymane blaty szafek, podłoga oraz pozostałe meble. Kolejnym rozwiązaniem może być zestawienie jasnych mebli z grafitem lub innym intensywnym kolorem – np. pomarańczą czy czerwienią.