fbpx

Sypialnia w kolorze błękitnym

Czy istnieje barwa, która bardziej nakłania do odpłynięcia w świat marzeń niż kolor nieba? Błękitną sypialnię można urządzić w rożnych stylach, począwszy od przytulnej klasyki, aż po chłodną nowoczesność. Wszystko zależy od tego, jakim odcieniem koloru pokryte zostaną ściany i jak zostaną dobrane dodatki.

błękit
Błękitna sypialnia jest oazą spokoju. Chłodna kolorystyka pozwoli odpocząć i powrócić do stanu harmonii. Ściany w delikatnym odcieniu niebieskiego, pięknie komponują się z jasnymi meblami oraz naturalnie ciepłą podłogą drewnianą. Sypialnia to miejsce, w którym podłoga powinna być ciepła sama w sobie – Deska Barlinecka idealnie się tutaj sprawdzi. Dąb, jesion w naturalnym wykończeniu, to świetny pomysł na to wnętrze. Urozmaiceniem wystroju błękitnej sypialni może być pokrycie ściany za łóżkiem wzorzystą tapetą, która nada wnętrzu charakteru.

Błękit to barwa, która dobrze współgra z innymi kolorami. W stonowanej odsłonie połącz go z bielą, szarością lub brązem. Jeśli natomiast chcesz stworzyć bardziej ożywczą aranżację, wprowadź do błękitnej sypialni nasyconą żółć, jasną zieleń, pomarańcz lub fiolet.