fbpx

Jakie fotele do salonu?

Wygodne, praktyczne i estetyczne. Właśnie takie powinny być fotele do salonu. To jednak tylko teoria. W praktyce zakup odpowiedniego wypoczynku to duże wyzwanie. Ważne, aby fotele do salonu były nie tylko komfortowe, ale również powinny wpisywać się w estetykę pomieszczenia. Podpowiadamy, jak dobrać fotele do aranżacji.

NOWOCZESNE FOTELE DO SALONU

Nowoczesne fotele do salonu zaskakują intrygującymi formami. Projektanci oferują zarówno proste geometryczne bryły, jak i lekkie modele zaskakujące wzorem i designem. Możesz wybierać wśród mebli nie tylko kierując się ich wyglądem, ale i funkcją – w minimalistycznych wnętrzach sprawdzą się zarówno fotele do pracy, wypoczynku, jak i nowoczesne fotele bujane. Możliwości jest wiele, a wśród nich m.in. fotele tapicerowane grubym lnem lub welurem, modele obite skórą oraz fotele do salonu wykonane w całości z tworzyw sztucznych. Ciekawym pomysłem może być też postawienie na wygodny fotel do salonu z funkcją masażu.

WYGODNY FOTEL DO SALONU

Fotel bardzo często staje się głównym elementem aranżacji salonu. Wszystko dlatego, że to mebel o bardzo wdzięcznej formie, który może stać się tym dla wystroju wnętrza, czym jest biżuteria dla stylizacji. Jak wybrać model, który przyciąga wzrok? Możesz postawić na nietuzinkową formę. Wiele designerskich projektów znajdziesz w kolekcjach projektantów. Innym pomysłem będzie zestawienie klasycznego mebla z luksusowym obiciem. Klasyczny fotel uszak pokryty ciemnym aksamitem prezentuje się naprawdę efektownie. Dobrym pomysłem może być też urozmaicenie aranżacji fotelem do salonu w stylu retro, który będzie wyróżniał się na tle nowoczesnych sprzętów.

POZNAJ PODŁOGI BARLINEK: