fbpx

Podłoga Barlinek w Twoim wnętrzu   

Zobacz wizualizację

NASZE REALIZACJE ŚWIADCZĄ O NAS

Jesteśmy wiodącym producentem warstwowych podłóg drewnianych na świecie. W naszym procesie produkcji wykorzystujemy nowoczesne technologie, a dzięki 40-letniemu doświadczeniu spełniamy wszelkie wymagania i oczekiwania naszych Klientów – nie tylko indywidualnych, ale również inwestorów, placówek publicznych, obiektów sportowych czy punktów gastronomicznych.

Nasze produkty są funkcjonalne, wyjątkowo wytrzymałe nawet przy dużym natężeniu ruchu, a przy tym designerskie i gustowne. Najlepszą rekomendacją są dla nas zadowoleni Klienci

Kamienica z klimatem

Białystok

Mieszkanie znajdujące się w XIX-wiecznej kamienicy w Białymstoku. Przez wzgląd na swoją historię, czerpie ze stylistyki loftowej. Stąd otwarty układ wnętrza, industrialne dodatki czy zastosowanie surowych materiałów, takich jak stare, powtórnie przetworzone drewno, wiekowa cegła, stal i żeliwo.
(Jean Marc Artisan – Dąb Visionnaire)

Dom rustykalny

Bielsko-Biała

Tchnięcie nowego ducha w stare przedmioty, przywracając je do życia jako coś nowego, pięknego, to styl vintage, który nadaje charakter temu mieszkaniu. Pozorna prostota i surowość drewnianych belek – w otoczeniu wypełnionym szczegółami dobranymi z wyjątkową starannością – nadają niepowtarzalny charakteru temu domowi.
(Jean Marc Artisan – Sommelier)

Biuro podróży TUI

Bukareszt

TUI Travel zajmuje pozycję lidera w branży turystycznej na większości rynków europejskich. Koncern posiada zarówno marki touroperatorów, linii lotniczych, statków wycieczkowych, hoteli, jak i agencji turystyki przyjazdowej.
(Dąb Askania Molti)

Lemon Resort SPA

Gródek

Miejsce stworzone do odpoczynku blisko najpiękniejszej polskiej przyrody, nie rezygnując przy tym z nowoczesnych wygód, jakie daje Lemon Resort SPA. Hotel w Beskidach to miejsce, które odpowiada na wszystkie potrzeby.
(Dąb Sunny Grande)

RESTAURACJA YUMMIE

KIELCE

Format restauracji Yummie zawarty jest nie tylko w najwyższej jakości serwowanych dań, ale również w wystroju i detalach wnętrz. Żywy, miejski styl nawiązujący do pop-artu uosabia cechy i filozofię firmy. Charakter wnętrza tworzy pozytywną atmosferę i sprzyja spotkaniom z przyjaciółmi i dobrej zabawie.
(Dąb Sunny Grande)

Galeria wnętrz Dekorada

Kielce

Dekorada to nowatorski koncept zagospodarowania przestrzeni handlowej Galerii Echo, którego istotą jest przeznaczenie całego piętra obiektu jednej branży – sklepom z wyposażeniem wnętrz.
(Dąb Askania Piccolo)

Hotel Marine

Kołobrzeg

Hotel ma kształt okrętu zwróconego frontem ku morzu. Został zaprojektowany w taki sposób, aby ze wszystkich pokoi rozpościerał się wspaniały widok na Bałtyk. Doskonały projekt architektoniczny hotelu oparty jest na przestrzennej kompozycji wnętrz, które niemal współistnieją z zewnętrznym otoczeniem obiektu. Do wnętrza trafnie wybrano naturalne podłogi drewniane firmy Barlinek.
(Merbau Komodo Grande)

Prywatny apartament

Kraków

Promienie słoneczne, wpadające przez gładkie tafle szkła, pięknie uwydatniają przestronność wnętrza. Lokalizacja blisko natury to dodatkowy element, który sprawia, że apartament należący do architekta staje się wyjątkowy.
(Dąb Cheesecake Grande)

SALON LEXUS

MOSKWA

Samochody Lexus to prestiż i luksus w najczystszej postaci.
(Dąb Calvados Grande)

APARTAMENT

SOPOT

Położone w Sopocie mieszkanie zachwyca przestronnością i pięknem otoczenia. Pastelowe barwy, w jakich mieszkanie zostało zaaranżowane, tworzą w pomieszczeniu przyjazną atmosferę.
(Jean Marc Artisan – Visionnaire)

Penthouse 207

Warszawa

Połączenie piękna i wysokiej jakości wykonania w stylowej, postindustrialnej oprawie. Okolice sPlace to spokój i harmonia zielonych zakątków miasta oraz bliskość wielkomiejskiego życia. Projekt DecorRoom.
(Dąb Gentle)

Małe M2

Warszawa

Małe mieszkanko urządzone w stylu skandynawskim utwierdza w przekonaniu, że nie zawsze większe znaczy lepsze.
(Dąb Cheesecake Molt)

Strefa gotowania

Warszawa

Pomieszczenie nie tylko piękne, ale i funkcjonalne – a wszystko dzięki połączeniu prostoty i klasycznej estetyki z praktyczną nowoczesnością. Projekt Forma Studio Architektury
(Dąb Gentle)

Muc & Scott Interior

Warszawa

Nowoczesność studia i odwaga w doborze dominującej czarnej barwy w tym pomieszczeniu, nie przytłaczają, lecz nadają szyku i elegancji. Dzięki przeszklonym pokojom, całe wnętrze sprawia wrażenie otwartego, również na wszystkie pomysły zespołu projektowego Muc & Scott Interior.
(Dąb Cheesecake Grande)

Sklep BoConcept

Warszawa

Tradycje firmy sięgają lat 50. XX w. Od ponad 60 lat tworzy wzory mebli, ale także projekty wnętrz o niepowtarzalnych cechach, opartych na duńskiej tradycji. Jest to marka, która symbolizuje wysoką jakość i wyjątkowy design.
(Dąb Sunny Molt)

Decor Projekt

Warszawa

Jasne i przestronne pomieszczenie studia projektowego, zaprasza każdego do zawierzenia swojego wnętrza zespołowi Dekor Projekt. Jakość wykonanej pracy i zaufanie klienta to priorytety, którymi kieruje się firma.
(Dąb Sunny Grande)

Designerska kawalerka

Warszawa

Dominację nowoczesnego stylu dostrzec można w zachowaniu prostoty formy i w zestawieniu barw przeciwstawnych, takich jak biel i czerń. Luksus i elegancja wpisane są w pomieszczenie zaprojektowane przez pracownię Muc & Scott Interior.
(Dąb Panna Cotta Piccolo)

DOM DLA ŻYCIA M. DNIEPR

Przestrzeń dla życia gościnnej rodziny składającej się z 5 osób. Minimalizm faktur i tekstur materiałów naturalnych. Panuje tu jesion, którego piękno wykorzystano nie tylko na podłodze, ale również w konstrukcji większości mebli.
(Jesion Saimaa Grande)

Sklep GAP

Warszawa

Salony GAP w galeriach handlowych i centrach miast zawsze wyróżnia najwyższej klasy design. Prostota połączona z nowoczesnością, nadaje wnętrzu przyjazny charakter.
(Dąb Amazon Grande)

KUŹNIA KULTURALNA

WARSZAWA

Otwarta przestrzeń i dobra atmosfera restauracji sprzyjają spotkaniom zarówno w gronie rodzinnym, jak i z przyjaciółmi. Miejsce to łączy tradycję i kulturę z nowoczesnością i elegancją, znajdującą się w samym sercu Warszawy.
(Dąb Cheesecake Grande)

Muzeum Narodowe

Wrocław

Muzeum Narodowe we Wrocławiu posiada jedną z największych kolekcji sztuki nowoczesnej w kraju. Klimat tego wnętrza i jego surowość, sprawiają wrażenie przebywania bardziej we współczesnym lofcie niż w otoczeniu muzealnym.
(Dąb Askania Piccolo)

SALA KONCERTOWA

ŻYWIEC

„Muzyka łączy ludzi” to słowa, które wpisują się w miejsce, jakim jest Sala Koncertowa przy Państwowej Szkole Muzycznej w Żywcu. Prostota formy idealnie łączy się z klasycznym wystrojem, a organizacja licznych koncertów i działalności potwierdza przytoczone na wstępie słowa.
(Jesion Milkshake Molti)

Studio taneczne

Warszawa

To właśnie z pasji do tańca powstało Egurrola Dance Studio, które nie tylko pozwala tancerzom oraz adeptom tańca na rozwój talentu i umiejętności pod okiem
profesjonalnych instruktorów, ale także daje możliwość nauki tańca wszystkim, którzy wcześniej nie mieli z nim styczności.
(Dębowa podłoga sportowa w systemie Sport Training)

COS

Giżycko

Centralny Ośrodek Sportu – Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Giżycku przylega bezpośrednio do brzegów jeziora Kisajn. Hala wyposażona w profesjonalny sprzęt daje nieograniczone możliwości do organizacji różnego rodzaju imprez sportowo-rekreacyjnych.
(Dębowa podłoga sportowa w systemie Sport Extreme)

FITNESS HOTEL MARINE

KOŁOBRZEG

Ciepło i estetyka wnętrza potrzebne są również w obiektach sportowych, do których człowiek chce wracać, by czuć się dobrze z własnym ciałem, jak i w samym pomieszczeniu.
(Jesionowa podłoga sportowa w systemie Sport Training)

FITNESS PURE

KIELCE

Innowacyjna formuła klubów sportowych Pure w całej Polsce gwarantuje trening na sprzęcie najnowszej generacji. W klubach wyznawana jest zasada, że relaks jest równie ważny jak aktywność fizyczna.
(Bukowa podłoga sportowa w systemie Sport Training)


Pobierz katalog

KATALOG – Obiekty Referencyjne
Wydanie: 2017 r.