fbpx

PIERWSZE METRY PODŁOGI PRZEKAZANE!

 

Firma Barlinek z ogromną radością przekazała pierwsze metry  Deski Barlineckiej w ramach autorskiego program „Pomagamy! To naturalne.”. Celem programu jest pomoc i wsparcie instytucji, stowarzyszeń oraz fundacji, które realizują zadania z zakresu pomocy charytatywnej, społecznej i opiekuńczej.

Pierwszą obdarowaną instytucją jest Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom „Bratek” w Barlinku (woj. Zachodniopomorskie). Stowarzyszenie to świadczy pomoc diagnostyczno-terapeutyczną dzieciom i młodzieży z wieloraką i głęboką niepełnosprawnością. Ludzie pracujący w tym stowarzyszeniu to osoby charakteryzujące się ogromną miłością i wrażliwością na potrzeby drugiego człowieka. Chcąc dalej pomagać, sami potrzebowali pomocy.

Firma przekazała niezbędne 45 m2 Deski Barlineckiej, tym samym przyczyniając się do podwyższenia standardów i walorów estetycznych pomieszczeń.

„Podłoga jest ciepła, a naturalny materiał sprawia, że wygląda efektownie. Zwiększyło się także  bezpieczeństwo w poruszaniu się po powierzchni dla podopiecznych na wózku inwalidzkim. Podłoga jest łatwa w utrzymaniu czystości, podopieczni Klubu Samopomocy „Bratek” dzięki wysokiej jakości materiału z którego wykonana jest podłoga mogą samodzielnie wykonać czynności porządkowe.” – skomentowała Zofia Sobczak – prezes SPD Bratek.

Remont wykonany w SPD Bratek to wspólnie działanie wielu osób. Cieszymy się, że wraz z Fundacją Fabryki Marzeń spełniliśmy kolejne marzenie.