fbpx

Podłoga Barlinek w Twoim wnętrzu   

Zobacz wizualizację

DZIĘKI BARLINKOWI DZIECI W KIELECKIEJ SZKOLE MAJĄ NOWĄ I BEZPIECZNĄ SALĘ DO ZABAW

 

Rodzice-Dzieciom „Odnowa świetlicy w 9-tce” to akcja zainicjowana przez rodziców, którzy chcieli wyremontować szkolną świetlicę  w Szkole Podstawowej Nr 9 im. A. Dygasińskiego w Kielcach, a podłogę dostarczył Barlinek, w ramach programu „Pomagamy! To naturalne.”

Historia remontu sięga ostatnich kilku miesięcy, kiedy Barlinek dostał wiadomość z prośbą o wsparcie akcji. Wizja podarowania dzieciom miejsca do odpoczynku i zabaw, które jest ciepłe i bezpieczne, nie dało nam żadnych wątpliwości i z radością wraz z Fundacją Fabryki Marzeń przekazaliśmy to co mamy najlepsze – Deskę Barlinecką, listwy przypodłogowe i materiały niezbędne do montażu.

Dziś wnętrze przeszło pełną metamorfozę, jednocząc ludzi w jednym celu – podarowaniu bezpiecznej, przyjaznej przestrzeni, która da możliwość rozwoju dzieciom. Cieszymy się, że mogliśmy być częścią tak wspaniałej inicjatywy i z dumą możemy przedstawić efekty prac.

Dziękujemy również za tak ciepłe słowa podziękować od Eweliny Gładki, współorganizatorki akcji:

„Serdecznie dziękuję raz jeszcze firmie Barlinek, że pochyliła się nad naszą akcją Rodzice-Dzieciom „Odnowa Świetlicy w 9-tce”. Pomogliście bezinteresownie, lokalnie, konkretnie, i błyskawicznie. Z pewnością to Was wyróżnia – Profesjonalizm. Nie tylko w pracy na co dzień ale i działań. Wasza kampania „Pomagamy! To naturalne” jest skuteczna i owocna. Macie wspaniałą, piękną i najlepszą deskę na świecie. Ale macie też coś więcej – szlachetne serca.

Dziękuję w imieniu Rodziców, Dyrekcji ale przede wszystkich Dzieciaków. Są mega szczęśliwie i w ogóle nie chcą wychodzić ze świetlicy 😉 Podłoga ufundowana przez Barlinek  stała się absolutnym dopełnieniem tej nowej, bezpiecznej i inspirującej przestrzeni.”

Pomoc zrealizowana w ramach programu „Pomagamy! To naturalne.”