fbpx

Podłogi drewniane, deski podłogowe, drewniane panele podłogowe - Lublin


KOMFORT

ul. Tomasza Zana 37
20-601 Lublin

TEL.: (81) 528 05 80, 695 882 768

Więcej informacji

BEL-POL

Aleja Spółdzielczości Pracy 88
20-147 Lublin

TEL.: 81 460 29 07

Więcej informacji

Fachowiec

ul. Związkowa 3A
20-148 Lublin

TEL.: 81/ 442 70 86

Więcej informacji

DDD - CH Gala

ul. Fabryczna 2
20-301 Lublin

TEL.: 735-911-640

Więcej informacji

KOMFORT

Al. Spółdzielczości Pracy 88
20-147 Lublin

TEL.: 885,205,113

Więcej informacji

PRESTIŻ PODŁOGI

ul. Diamentowa 2
20-447 Lublin

TEL.: 509,676,270

Więcej informacji

Eko Dom

ul. Rusałka 10
20-103 Lublin

TEL.: 81 532 16 32

Więcej informacji

NOVA Technologie Obiektowe

ul. Kunickiego 59
20-422 Lublin

TEL.: 81 744 26 66

Więcej informacji

APODŁOGI ADRZWI KOJAK

ul. Diamentowa 2A
20-447 Lublin

TEL.: 509,536,456

Więcej informacji

VOX Salon drzwi i podłóg

ul. Fabryczna 2
20-100 Lublin

TEL.: 81 469 96 09

Więcej informacji

Szukasz podłóg w miejscowości Lublin ?

Zastanawiasz się, gdzie znajdziesz wysokiej jakości deski podłogowe? Lublin to miejscowość, w której zlokalizowane są sklepy, w których dostępna jest Deska Barlinecka. Lublin i okolica oferuje kilka takich miejsc – znajdziesz je na mapie. To punkty sprzedaży naszych partnerów, u których dostępna jest wysokiej jakości deska warstwowa. Co ważne, każdy ze sprzedawców samodzielnie ustala kwotę, którą należy zapłacić za deski drewniane – Lublin i każde inne miasto (a nawet każdy z punktów sprzedaży w obrębie jednej miejscowości) może mieć nieco inne ceny od tych, które rekomendujemy na stronie. Część punktów partnerskich sprzedających deski podłogowe w miejscowości Lublin dysponuje także profesjonalnymi ekipami montażowymi.

Lublin – tu bez problemu kupisz produkty z Barlinka, dzięki którym stworzysz piękną i trwałą podłogę!

Mówi się, że dobrze dobrane podłogi drewniane uszlachetnią każde wnętrze – przekonaj się o tym, wybierając deski podłogowe z Barlinka dostępne w mieście Lublin.

W Barlinku nie powielamy schematów. Od lat myślimy o tym, jak tworzyć nowe rozwiązania i projektujemy doskonałej jakości podłogi z naturalnego drewna. Deska podłogowa może stać się fundamentem dla doskonałej aranżacji, wyeksponować indywidualny charakter wnętrza, a jednocześnie dodać spójności całej koncepcji.

Doskonałym przykładem jest niezwykle doceniana przez Klientów Deska Barlinecka, która powstaje ze specjalnie wyselekcjonowanego drewna iglastego (m.in. jesionu, dębu, a także gatunków egzotycznych takich jak sapella, jatobe czy merbau). 100% naturalności, 100% satysfakcji. Deska Barlinecka to gotowa podłoga drewniana – pamiętaj, że zamówisz ją także w mieście Lublin. Wnętrze w stylu art deco? Eklektycznym stylu angielskim? Darzonym sentymentem stylu retro? A może stanowiącym ukłon w stronę nowoczesności i minimalizmu stylu loftowym? Deska Barlinecka będzie doskonale wyglądać w każdym z nich, a na tym wcale nie koniec! Poza perfekcyjnym wyglądem wrażenie robi jej ponadprzeciętna funkcjonalność.

To deska warstwowa wykonana z krzyżowo klejonych ze sobą warstw. Występuje w trzech wersjach: 6-lamelowej wyglądem przypominającej mozaikę parkietową, 3-lamelowej, wyglądem przypominającej parkiet, oraz jednopasmowej przywodzącej na myśl podłogę z litego drewna. Samodzielny montaż Deski Barlineckiej nie powinien sprawić Ci trudności. Zawsze jednak możesz skorzystać ze wsparcia profesjonalnej ekipy montażowej (usługa nie jest dostępna we wszystkich punktach i salonach sprzedaży naszych dystrybutorów).

Salony i punkty sprzedaży Partnerów firmy Barlinek w miejscowości Lublin oferują znakomitej jakości podłogi drewniane i wykonane z dbałością o detale deski podłogowe. Odwiedź nas już dziś i obejrzyj parkiety oraz deski podłogowe z różnych rodzajów drewna inspirowane wieloma stylistycznymi trendami. Nie masz pojęcia, gdzie w Twojej okolicy jest salon lub punkt sprzedaży? To nic! Teraz możesz skorzystać z wyszukiwarki i znaleźć dokładną lokalizację oraz dane kontaktowe sklepu najbliżej Twojego miejsca zamieszkania. Masz również możliwość nawiązania bezpośredniego kontaktu z jego obsługą – wystarczy, że zadzwonisz na infolinię bądź wyślesz wiadomość, używając formularza zamieszczonego na stronie internetowej.

Szukasz podłogi drewnianej, która będzie odróżniać się od reszty, jej jakość nie pozostawi złudzeń, a fantastyczny wygląd przykuje uwagę? Nie pozostaje nam nic innego jak jeszcze raz