fbpx

Targi BAU 2023 w Monachium za nami!

Długo oczekiwane wydarzenie odbyło się nietypowo, bo zamiast w styczniu stolica Bawarii gościła uczestników i wystawców w dniach 17-22 kwietnia. Był to jednocześnie powrót Światowych Wiodących Targów Architektury Materiałów i Systemów Budowlanych pod 4 letniej przerwie spowodowanej pandemią.

Impreza zajęła łączną powierzchnię 200 tysięcy m2 i wypełniła wszystkie 18 hal monachijskich terenów targowych. Wystawcy prezentujący różne rodzajów podłóg zajęli całe dwie hale – A5 i A6.

Tradycyjnie w Monachium nie mogło zabraknąć firmy Barlinek, która od wielu jest stałym wystawcą monachijskiej imprezy. Zaprezentowaliśmy pełną gamę podłóg drewnianych tj. deski 1-lamelowe i 3-lamelowe w wielu wymiarach i wybarwieniach. Klientom zaprezentowaliśmy również nowości w ofercie czyli wodoodporne podłogi hybrydowe i nowoczesne podłogi winylowe.

Targi BAU od lat cieszą się popularnością wystawców i odwiedzających. W dniach 17-22 kwietnia, około 190 tysięcy odwiedzających gościło na stoiskach 2260 wystawców z 49 krajów, aby zapoznać się z innowacjami i trendami w branży.

Do zobaczenia za rok!

BAU 2025 będzie mieć miejsce w dniach 13-17 stycznia.