fbpx

Podłogi w paryskim stylu czyli nowe produkty w ofercie Barlinka

Firma Barlinek poszerza swoją ofertę o nowe podłogi drewniane. Tym razem są to deski, które można ułożyć we wzór Jodły Francuskiej. Jest to odpowiedź największego europejskiego producenta na najnowsze trendy oraz oczekiwania klientów. Stanowi to także uzupełnienie obecnej już na rynku i bardzo dobrze przyjętej przez klientów kolekcji Jodły Klasycznej.

Jodła Francuska to konwencjonalne podłoga złożona z desek ściętych pod kątem 45º, co gwarantuje ekskluzywny i stylowy wzór we wnętrzu. Nadaje pomieszczeniom eleganckiego charakteru, dodatkowo oferując wszystkie atuty podłóg drewnianych takie jak naturalność, ponadczasowy urok czy maksimum przytulności. Oferta Barlinka złożona jest z desek wykończonych dębowym licem, wybarwionych w pięciu odcieniach – Dąb Caramel, Dąb Trivor, Dąb Serene, Dąb Mainland oraz Dąb Raisins. Krawędzie desek podkreślone są czterostronną mikrofazą, która nadaje szlachetności tym podłogom.

Nowa oferta desek barlineckich, możliwych do ułożenia we wzór jodły francuskiej posiada klasyczny zamek pióro-wpust. Deski te są antyalergicznie, a dzięki trójwarstwowej budowie mają podwyższoną odporność na warunki atmosferyczne. Dodatkowym atutem tych podłóg jest fakt, że mogą być układane na elektrycznym i wodnym ogrzewaniu podłogowym. Podobnie, jak w przypadku standardowych desek barlineckich, podłogi w przypadku uszkodzenia, można poddać renowacji.

JODŁA FRANCUSKA W OFERCIE BARLINKA