fbpx

Deska Barlinecka na stoisku Zieta Studio podczas Salone del Mobile.Milano 2024

Salone del Mobile 2024 powraca jako gwiazda kalendarza designu: wiodące międzynarodowe wydarzenie branży projektowej odbędzie się w dniach 16–21 kwietnia na terenach targowych Rho Fiera w Mediolanie. Partnerem wystawy Oskara Zięty została firma Barlinek, której podłoga stanowi solidne postawy dla zaprezentowania premier tego znanego projektanta podczas włoskiego tygodnia designu.

Założone w 1961 roku targi mogą pochwalić się szeroką gamą produktów wyposażenia wnętrz, wyróżniających się siłą wyrazu. Ostatnia edycja przyciągnęła ponad 300 tys. zwiedzających z 181 krajów świata.  To tutaj prezentowane są prototypy i innowacje w zakresie wyposażenia, przestrzeni domowych i stylu życia: sypialnie, salony i jadalne, przestrzenie z meblami i szafami, tapicerowane, stoły i krzesła stanowią scenę pokazującą, jak zmienia się sposób, w jaki żyjemy, a co za tym idzie, życie i umeblowanie domu.

Światło, ultralekkość i zrównoważony rozwój

W tym roku, podczas 62. edycji targów Salone del Mobile. Milano Zieta Studio zaprezentuje się w zupełnie nowym świetle – dosłownie. Najnowsze obiekty Zieta pojawią się w swych jeszcze jaśniejszych, jeszcze lżejszych i jeszcze bardziej zrównoważonych odsłonach. Nie zabraknie również akcentów dekoracyjnych z wciąż rozszerzanej kolekcji wazonów Zieta. Pojawią się też nowości w kategorii konsol, które hołdują estetyce, funkcjonalności i codziennym nawykom. Tłem tych wszystkich zdarzeń będzie jesionowa deska barlinecka Milkshake, której piękna mleczna barwa uzupełni estetykę stoiska i będzie naturalna bazą prezentowanych nowości. Do zobaczenia niebawem – stoisko E37, hala 14.

Zobacz podłogę, która zostanie użyta na stoisku: