fbpx

BARLINEK NA TARGACH PROGETTO FUOCO 2020

 

19 lutego 2020 r. ruszają najważniejsze światowe targi z branży biopaliw. Na powierzchni 130 tys. m2 swoją ofertę zaprezentuje ponad 800 wystawców z całego świata w tym firma Barlinek.

Przez trwające cztery dni targów będzie możliwość zapoznania się z ofertami producentów pelletu drzewnego i przemysłowego, producentów oraz dystrybutorów kotłów i piecyków na drewno, dostawców dużych instalacji biomasowych dla przemysłu oraz wiele innych.

Barlinek jako jeden z wystawców oraz wiodący producent warstwowych podłóg drewnianych na świecie jest świadomy wartości naturalnego surowca jakim jest drewno, dlatego wykorzystuje go w 100%. Z najszlachetniejszych części kłody produkujemy Deskę Barlinecką oraz listwy przypodłogowe. Trociny oraz odpady wykorzystujemy do produkcji biopaliw. Oferowany przez nas pellet składa się w 70% z trocin iglastych i 30% trocin liściastych.

Najwyższa jakość potwierdzają otrzymane dwa certyfikaty – Certyfikat DIN PLUS oraz Certyfikat ENplus A1 (więcej informacji tutaj). Stając naprzeciw tym wymogom, oddajemy w Państwa ręce najlepszy produkt na rynku!

 

Co: Targi PROGETTO FUOCO

Gdzie: Viale del Lavoro, 8, 37135 Verona VR, Włochy (zobacz na mapie)

Kiedy: 19-22.02.2020 r.

Stoisko Barlinka: Hala 2, stoisko: A4

 

Do zobaczenia!