fbpx

Podłogi drewniane, deski podłogowe, drewniane panele podłogowe - Szczecin


FABER PLUS (BEL -POL)

Al. Wojska Polskiego 69
70-478 Szczecin

TEL.: 50 007 17 01

Więcej informacji

Komfort

ul. Mieszka I 67
71-011 Szczecin

TEL.: (91) 435 89 83, 787 600 418

Więcej informacji

KOMFORT

ul. Wiosenna 32
70-784 Szczecin

TEL.: (91) 431 36 43, 697 603 485

Więcej informacji

DDD - DOBRE DLA DOMU

ul. Santocka 42
71-064 Szczecin

TEL.: 61 665 76 60

Więcej informacji

SKŁADY BUDOWLANE VOX

ul. Santocka 39
71-004 Szczecin

TEL.: 91 482 22 73

Więcej informacji

SEBA

ul. Bohaterów Warszawy 37
70-340 Szczecin

TEL.: 91) 484 12 11, 601 809 510

Więcej informacji

Art Studio Profesjonalnych Podłóg

Cukrowa 14A
71-004 Szczecin

TEL.: 518,250,230

Więcej informacji

HIPER-STOLARKA

ul. Świerczewska 55
71-066 Szczecin

TEL.: 91 485 66 89

Więcej informacji

Szukasz podłóg w miejscowości Szczecin ?

Zastanawiasz się, gdzie znajdziesz wysokiej jakości deski podłogowe? Szczecin to miejscowość, w której zlokalizowane są sklepy, w których dostępna jest Deska Barlinecka. Szczecin i okolica oferuje kilka takich miejsc – znajdziesz je na mapie. To punkty sprzedaży naszych partnerów, u których dostępna jest wysokiej jakości deska warstwowa. Co ważne, każdy ze sprzedawców samodzielnie ustala kwotę, którą należy zapłacić za deski drewniane – Szczecin i każde inne miasto (a nawet każdy z punktów sprzedaży w obrębie jednej miejscowości) może mieć nieco inne ceny od tych, które rekomendujemy na stronie. Część punktów partnerskich sprzedających deski podłogowe w miejscowości Szczecin dysponuje także profesjonalnymi ekipami montażowymi.

Szczecin – tu bez problemu kupisz produkty z Barlinka, dzięki którym stworzysz piękną i trwałą podłogę!

Szczecin to jeszcze jedno miasto na mapie Polski, gdzie można kupić podłogi drewniane z Barlinka!

Kilkadziesiąt lat obecności na rynku pozwala zdobyć niebagatelne doświadczenie, które – po połączeniu z ciężką pracą i nieustannym rozwojem – można z powodzeniem przekuć w satysfakcję Klientów. W Barlinku naszym głównym celem od samego początku było dostarczanie wysokiej klasy zróżnicowanych produktów spełniających oczekiwania osób, które nam zaufały i doceniły to, co robimy.

Design i aranżacja wnętrz nieprawdopodobnie ewoluowały. Zmiany i zwrócenie się w stronę nowoczesnych, ułatwiających funkcjonowanie technologii przyniosły wiele korzyści i – w pewnym sensie – „narzuciły” naszej firmie kierunek rozwoju. Nie oznacza to jednak, że przestaliśmy czerpać z tradycji i sprawdzonych rozwiązań. Wręcz przeciwnie – każda deska podłogowa, która opuszcza zakład produkcyjny Barlinka, jest swego rodzaju nawiązaniem do klasyki, a jednocześnie jej nową odsłoną, znakomicie dopasowaną do inspirujących wnętrz urządzonych w różnych stylach, a przy tym świetnie je spajającą i podkreślającą ich największe atuty.

Produkowana przez nas Deska Barlinecka, którą – podobnie jak inne deski podłogowe z Barlinka – można kupić w mieście Szczecin to synonim doskonałości płynącej z natury. Wykorzystaliśmy to, co najlepsze w drewnie liściastym i iglastym, a potem połączyliśmy w całość. Deska warstwowa wykonana z klejonego krzyżowo drewna wyróżnia się trwałością i podwyższoną odpornością na zmiany temperatury czy wilgotności w pomieszczeniu.

Możemy wyróżnić kilka wzorów Deski Barlineckiej – wszystko zależy od ilości pasm klepek na jej szerokości. Kiedy mówimy o desce 3-lamelowej, mamy na myśli, że na szerokości jednej deski znajdują się trzy pasma klepek, a podłoga ta do złudzenia przypomina parkiet. Określenie deska 1-lamelowa oznacza natomiast, że na szerokości deski znajduje się jedno pasmo i wówczas nasza podłoga wygląda podobnie do tej z litego drewna.

Podłoga drewniana w miejscowości Szczecin czeka na Ciebie w salonach i punktach sprzedaży Partnerów Barlinka. Znajdziesz tam parkiety, deski podłogowe, a także produkty, które pomogą Ci dbać o podłogę na co dzień i dzięki temu na dłużej zachować jej doskonały wygląd. Aby odszukać na powyższej mapce konkretne lokalizacje w Szczecinie, skorzystaj z wyszukiwarki miejscowości. Z pracownikami konkretnego punktu lub salonu sprzedaży skontaktujesz się, korzystając z infolinii lub pisząc wiadomość poprzez formularz dostępny na stronie www.