fbpx

Podłogi drewniane, deski podłogowe, drewniane panele podłogowe - Gdańsk


KOMFORT

ul. Przywidzka 10A
Gdańsk

TEL.: 885,984,763

Więcej informacji

Bel-Pol

ul. Przywidzka 10a
80-174 Gdańsk

TEL.: 58 765 98 27

Więcej informacji

KOMFORT

Złota Karczma 26
80-298 Gdańsk

TEL.: (58) 760 37 00, 601 587 009

Więcej informacji

KOMFORT

ul. Grunwaldzka 272
80-314 Gdańsk

TEL.: (58) 554 33 80, 691 350 547

Więcej informacji

KOMFORT

Schuberta 102a
80-172 Gdańsk

TEL.: 723 724 824

Więcej informacji

DOBRE DLA DOMU

ul. Kartuska 422A
80-125 Gdańsk

TEL.: 58 322 01 41

Więcej informacji

IKA-KOLOR

Aleja Grunwaldzka 470
80-309 Gdańsk

TEL.: 58 552 00 02

Więcej informacji

Ika-Kolor

Al. Grunwaldzka 211
Gdańsk

TEL.: 602 460 180

Więcej informacji

BEL-POL

Aleja Grunwaldzka 211
80-266 Gdańsk

TEL.: 58 345 20 17

Więcej informacji

Szukasz podłóg w miejscowości Gdańsk ?

Zastanawiasz się, gdzie znajdziesz wysokiej jakości deski podłogowe? Gdańsk to miejscowość, w której zlokalizowane są sklepy, w których dostępna jest Deska Barlinecka. Gdańsk i okolica oferuje kilka takich miejsc – znajdziesz je na mapie. To punkty sprzedaży naszych partnerów, u których dostępna jest wysokiej jakości deska warstwowa. Co ważne, każdy ze sprzedawców samodzielnie ustala kwotę, którą należy zapłacić za deski drewniane – Gdańsk i każde inne miasto (a nawet każdy z punktów sprzedaży w obrębie jednej miejscowości) może mieć nieco inne ceny od tych, które rekomendujemy na stronie. Część punktów partnerskich sprzedających deski podłogowe w miejscowości Gdańsk dysponuje także profesjonalnymi ekipami montażowymi.

Gdańsk – tu bez problemu kupisz produkty z Barlinka, dzięki którym stworzysz piękną i trwałą podłogę!

Jeśli zastanawiasz się, gdzie kupić najlepsze podłogi drewniane w mieście Gdańsk, to… dłużej już nie musisz! Bo deski podłogowe, których szukasz, czekają na Ciebie w Gdańsku w salonach i punktach sprzedaży Partnerów firmy Barlinek.

Jesteśmy znanym i cenionym na świecie producentem podłóg drewnianych i produktów do pielęgnacji powierzchni z naturalnego drewna. Oprócz tego oferujemy naszym Klientom rozwiązania umożliwiające samodzielny montaż naszych desek podłogowych i desek ściennych. Produktem, z którego jesteśmy szczególnie dumni jest Deska Barlinecka – wytrzymała deska warstwowa.

Nie ulega wątpliwości, że najwyższej jakości deski podłogowe dostępne w miejscowości Gdańsk, to parkiety i podłogi z Barlinka.

Deska Barlinecka, do stworzenia której wykorzystaliśmy zarówno drewno liściaste, jak i iglaste, składa się z trzech warstw. Warstwa wierzchnia powstaje z olejowanego bądź lakierowanego drewna europejskiego (dąb, jesion) lub egzotycznego, a warstwę środkową i spodnią tworzy krzyżowa konstrukcja z drewna iglastego. Krzyżowa konstrukcja sprawia, że Deska Barlinecka doskonale przewodzi ciepło oraz ogranicza skrzypienie, pęcznienie czy rozsychanie. Mało tego, na podłodze będzie prezentowała się tak samo dobrze jak na ścianie, a jej montaż nie sprawi Ci żadnych trudności.

By spełniać swoją rolę, deska podłogowa musi odznaczać się stabilną konstrukcją. Podłoga drewniana z Barlinka, którą możesz kupić już dziś w mieście Gdańsk, zachwyci Cię swoją funkcjonalnością, naturalnością i doskonałym wyglądem. Jesteśmy przekonani, że będzie służyła Ci przez długie lata.

Pełna oferta firmy Barlinek dostępna jest na stronie internetowej. Wszelkie informacje dotyczące asortymentu i odpowiedzi na swoje pytania uzyskasz również w punktach i salonach sprzedaży naszych dystrybutorów. W niektórych z nich możesz zamówić usługę dodatkową: autoryzowana ekipa montażowa w mgnieniu oka położy Twój parkiet, a jeśli trzeba, może też zająć się profesjonalną renowacją podłogi, którą już posiadasz.

Jak znaleźć salon lub punkt sprzedaży w Gdańsku, w którym można zamówić podłogi drewniane z Barlinka i skorzystać z usług wykwalifikowanej ekipy montażowej? Na mapce powyżej zaznaczone zostały lokalizacje w całej Polsce. Kiedy wybierzesz miejscowość, zobaczysz adresy znajdujących się w niej punktów i salonów sprzedaży, a także informacje, które umożliwią Ci kontakt z pracownikami konkretnego sklepu.