fbpx

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Operator/Maszynista kotła parowego (obsługa Elektrociepłowni)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • eksploatacja, obsługa i konserwacja kotła parowego o wydajności 33 t/h do celów technologicznych oraz kotłów wodnych do centralnego ogrzewania o łącznej mocy 23 MW,
  • nadzorowanie i obsługa urządzeń służących do transportu masy opałowej do kotła,
  • utrzymywanie odpowiednich parametrów (poziomu, ciśnienia i temperatury) wody i pary,
  • zabezpieczanie kotłów i urządzeń w przypadku awarii,
  • kontrolowanie działania pomocniczych urządzeń kotłowni (agregaty pompowe, sprężarki powietrza, wentylatory, przekładnie, elektrofiltry, układu odpopielania oraz układy hydrauliczne do napędu ruchomych rusztów itp.),
  • udział w remontach i próbach wodnych kotłów,
  • prowadzenie zapisów w książce ruchu kotła,
  • przestrzeganie przepisów BHP i PPoż.

WYMAGANIA:

  • wykształcenie średnie lub wyższe techniczne ( profil: mechanik – maszyny i urządzenia energetyczne, mechanika budowa maszyn, energetyczny, lub pokrewne, itp. )
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • mile widziane uprawnienia energetyczne gr. II E i D,
  • umiejętność podejmowania decyzji,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • sumienność, terminowość, rzetelność w wykonywaniu obowiązków.

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie w dużym międzynarodowym zakładzie produkcyjnym,
  • możliwość rozwoju zawodowego, nabycie nowych doświadczeń,
  • zdobycie nowych kwalifikacji i uprawnień (dla osób nie do końca spełniających wymagania),
  • pracę z innowacyjnymi technologiami w dynamicznie rozwijającej się branży,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • świadczenia dla pracowników – m.in. dodatki do wypoczynku, na święta, kasa zapomogowo-pożyczkowa, ubezpieczenie grupowe,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • wsparcie opiekuna w czasie wdrożenia,
  • przyjazną atmosferę,
  • cenne kontakty i znajomości.

Numer referencyjny:

MKP/BIN/2022

Miejsce pracy:

Barlinek (woj. zachodniopomorskie)

    Formularz rekrutacyjny:

    Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google.

    Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Barlinek S.A., z siedzibą przy Al. Solidarności 36, 25-323 Kielce. Kontakt z Administratorem możliwy za pośrednictwem adresu e-mail daneosobowe.bsa@barlinek.com. Dane osobowe przetwarzane będą w celu prowadzenia postępowania rekrutacyjnego na stanowisko wskazane w ogłoszeniu na podstawie art. 6 ust. 1 lit c) (obowiązek prawny) i b) (podjęcie działań na żądanie osoby, której dane dotyczą przed zawarciem umowy) RODO oraz wykorzystywania złożonych dokumentów aplikacyjnych na potrzeby przyszłych rekrutacji i/bądź udostępnienia danych w celach prowadzenie własnych procesów rekrutacji do Spółek z Grupy Kapitałowej na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO (jeśli stosowną zgodę udzielono) . W związku z przetwarzaniem danych osobowych, kandydatom do pracy przysługują następujące prawa: prawo dostępu do treści danych, do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, do ograniczenia ich przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wycofania zgody (bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem) oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych) w przypadku uznania, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych. Szczegółowe informacje na temat przysługujących Pani/Panu praw znajdują się w naszej Polityce Prywatności, zachęcamy do zapoznania się z jej treścią.