Niniejsza strona do poprawnego działania używa cookie. Więcej w polityce prywatności. Rozumiem, zamknij pasek.

Barlinek ProfessionalSieć profesjonalnych salonów sprzedaży produktów marki Barlinek. Najszerszy asortyment. w tym dedykowane kolekcje i sezonowe nowości.

Gwarancja najwyższej jakości obsługi Klienta. Sklepy oferują autoryzowany montaż produktów Barlinka. zapewniając dodatkowe 10 lat gwarancji na zamontowane produkty.*

Istnieje możliwość dostawy naszych produktów z 8% podatkiem VAT, w ramach usługi montażu podłogi. O szczegóły pytaj sprzedawcę.

*dodawane przez Producenta do standardowej gwarancji

Autoryzowany montażysta


Zatrudnij do ułożenia nowo zakupionej deski barlineckiej montażystów polecanych przez firmę Barlinek S.A. - zwiększ szanse na montaż prawidłowy, bezpieczny, szybki i czysty.

Przedłuż okres gwarancji na deskę o 10 lat.

Szanowny Kliencie,
Jeśli korzystasz z usług Autoryzowanego Montażysty firmy Barlinek SA do montażu Twojej podłogi, pamiętaj abyś otrzymał protokół z montażu wypełniony w Twojej obecności i podpisany osobiście (czytelnie z imienia i nazwiska) przez Autoryzowanego Montażystę legitymującego się certyfikatem Barlinka.

Jedynie montaż przez osobę (nie firmę) posiadającą Certyfikat Autoryzowanego Montażysty firmy Barlinek SA upoważnia do przedłużenia gwarancji na podłogę o 10 lat. Uwaga przedłużenie gwarancji nie dotyczy podłogi zakupionej w DIY.

Jeśli masz wątpliwości, czy montaż realizuje wybrany przez Ciebie Autoryzowany Montażysta, pamiętaj, że możesz poprosić go o przedstawienie Certyfikatu Autoryzowanego Montażysty lub udokumentowanie nazwiska.

Formularz kontaktowy


* pole obowiązkoweAdministratorem danych osobowych jest Barlinek S.A. z siedzibą w Kielcach (25-323) przy Al. Solidarności 36. Dane będą przetwarzane w celach związanych z realizacją powyższego zapytania oraz uzyskania informacji o dostępności podłóg w danych punktach sprzedaży. Dane osobowe będą udostępnione wyłącznie na rzecz wybranego przez Pana w formularzu punktu sprzedaży. Podanie danych jest dobrowolne. Zapewniamy prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Podłogi Barlinek - Salony i punkty sprzedaży