Niniejsza strona do poprawnego działania używa cookie. Więcej w polityce prywatności. Rozumiem, zamknij pasek.

 

Podłogi sportowe

Przedstawiamy pierwszą polską certyfikowaną drewnianą trójwarstwową podłogę sportową BARKIET SPORT. W systemach podłóg sportowych firmy Barlinek stosowana jest wyłącznie specjalna deska sportowa, różniąca się od deski barlineckiej przeznaczonej do mieszkań i obiektów użyteczności publicznej.


Sport Extreme to podłoga sportowa przystosowana do intensywnego użytkowania. Przeznaczona jest do hal sportowych, w których uprawia się profesjonalne dyscypliny sportowe, jak i wszystkich innych obiektów, z których korzystają sportowcy lub ćwiczą dzieci. Podłogi sportowe Barlinka wykonane są w całości z drewna. Warstwa wierzchnia deski to szlachetny gatunek drewna liściastego – dębu lub buka, natomiast warstwy środkowe wykonane są z drewna iglastego.

> Dowiedz się więcej
 

 

Sport Training to doskonała podłoga drewnia na na matach elastycznych, przeznaczona do sal tanecznych, fitness, siłowni i sal korekcyjnych. Ze względu na łatwość montażu i dobre parametry techniczne jest alternatywą dla podłóg syntetycznych.

Pobierz kartę techniczną podłogi SPORT TRAINING


Obiekty z podłogami Barlinka

KLIKNIJ BY POBRAĆ PEŁNĄ LISTĘ OBIEKTÓW SPORTOWYCH Z PODŁOGAMI BARKIET SPORT

Jeśli też wychodzisz z założenia, że dobry styl zaczyna się od wysokiej jakości podłogi, zachęcamy Cię do poznania naszych produktów. Zadbamy o Twoje wnętrze od podstaw.