Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie moich danych osobowych pozostawionych w czasie korzystania przeze mnie z produktów i usług świadczonych drogą elektroniczną w ramach strony internetowej Barlinka, w tym także informacji oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie przez Spółki Grupy Barlinek. Rozumiem, zamknij pasek.

Zmywanie smug

Pytanie: Czym zmyć i przywrócić naturalny wygląd podłodze po preparacie Protektor Blask, który pozostawił smugi?

 

smugi na podłodze drewnianej

 

Odpowiedź: Prawidłowo nałożony Protektor Blask nie zostawia smug na podłodze. Smugi pozostawione przez środek do renowacji warstwy lakierniczej na podłodze wynikają z faktu, że został nałożony na brudną podłogę, zbyt dużo zostało go nałożone, lub został rozprowadzony na powierzchni w niewłaściwy sposób.
Do usunięcia Protektora Blask służy środek do gruntownego czyszczenia podłogi Protektor Komplet. Środek ten usuwa Blask oraz wszystkie inne środki jakimi czyszczono podłogę. Protektor Komplet należy zawsze koniecznie stosować przed położeniem Protektora Blask.

Pokrewne tematy