Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie moich danych osobowych pozostawionych w czasie korzystania przeze mnie z produktów i usług świadczonych drogą elektroniczną w ramach strony internetowej Barlinka, w tym także informacji oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie przez Spółki Grupy Barlinek. Rozumiem, zamknij pasek.

Olejowanie nowo zakupionej podłogi

Pytanie: Czy konieczne jest olejowanie podłogi olejowanej UV , zaraz po ułożeniu? Jakich użyć środków i jak to zrobić samemu?

 

olejowanie podłogi

 

Odpowiedź: Do olejowania podłóg olejowanych olejami UV służą środki do pielęgnacji tego rodzaju podłóg będących w ofercie Barlinka. Nie ma konieczności olejowania podłogi zaraz po montażu. Jako producent zalecamy wykonać takie olejowanie ze względów praktycznych, brak mebli, podłoga jest czysta, dodatkowa impregnacja na połączeniach desek. Do olejowania stosujemy olej pielęgnacyjny Barlinka, który nanosimy za pomocą czystej szmatki lub mopa. Do bieżącej pielęgnacji podłogi stosujemy mydło do pielęgnacji podłóg olejowanych UV. Do usuwania plam należy zastosować zmywacz do podłóg olejowanych UV. Po naniesieniu oleju nie ma konieczności polerowania podłogi.
Więcej informacji w samodzielnej pielęgnacji >>>

Pokrewne tematy