Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie moich danych osobowych pozostawionych w czasie korzystania przeze mnie z produktów i usług świadczonych drogą elektroniczną w ramach strony internetowej Barlinka, w tym także informacji oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie przez Spółki Grupy Barlinek. Rozumiem, zamknij pasek.

Zabezpieczenie przed wnikaniem wody

Pytanie: Czy po przyklejeniu deski trójwarstwowej mogę całą powierzchnię polakierować? Głównie chodzi mi o zabezpieczenie przed wnikaniem wody w szczeliny pomiędzy deskami podczas mycia mopem.

 

zabezpieczenie drewnianych paneli podlogowych przed woda

 

Odpowiedź: Dodatkowe lakierowanie nowo położonej podłogi zmieni jej wygląd, jako producent gotowych zaraz po montażu podłóg nie zalecamy tego robić. W ofercie Barlinka jest środek do podłóg lakierowanych Protektor Blask. Zastosowanie tego środka zaraz po montażu oraz okresowo w trakcie użytkowania podłogi zabezpieczy połączenia pomiędzy deskami przed wnikaniem wody.

Pokrewne tematy