Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie moich danych osobowych pozostawionych w czasie korzystania przeze mnie z produktów i usług świadczonych drogą elektroniczną w ramach strony internetowej Barlinka, w tym także informacji oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie przez Spółki Grupy Barlinek. Rozumiem, zamknij pasek.

Sposób ułożenia podłogi w pokoju 7,5x4,5

Pytanie: Pokój, w którym chcę układać drewniane deski podłogowe ma wymiary 7,5 na 4,5 m. Na dłuższej ścianie są duże okna a do pokoju wchodzi się na wprost okien. Jak ułożyć drewniane deski podłogowe? po długości pokoju czy po szerokości, by łączenia były mniej widoczne. Jaki wybrać sposób montażu w tym przypadku?

 

sposób ułożenia deski barlineckiej

 

Odpowiedź: Proszę ułożyć podłogę tak, żeby długie krawędzie deski były prostopadłe do największego okna tzn. żeby wpadające promienie słoneczne były równoległe do krawędzi wzdłużnej deski. Przy takim kierunku montażu deski barlineckiej mamy wyobrażenie jednolitej drewnianej powierzchni.

Pokrewne tematy