Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie moich danych osobowych pozostawionych w czasie korzystania przeze mnie z produktów i usług świadczonych drogą elektroniczną w ramach strony internetowej Barlinka, w tym także informacji oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie przez Spółki Grupy Barlinek. Rozumiem, zamknij pasek.

Kuchnia brązowo-kremowa


Kuchnia brązowo-kremowa to aranżacja w ciepłych barwach, które pozwalają stworzyć przytulny klimat. Kawa z mlekiem sprawdzi się zarówno w małych, jak i przestronnych pomieszczeniach. To dobry wybór dla osób, które cenią klasyczne rozwiązania. Oto kilka inspirujących idei na urządzenie kuchni kremowo-brązowej.

 

brązowo-kremowa kuchnia
 

Szukasz pomysłu na kuchnię? Brązy i kremy to doskonałe rozwiązanie. Możesz postawić na aranżację z jasnymi szafkami i czekoladowymi meblami lub wybrać szafki w dwóch kolorach. Wystrój najlepiej uzupełnij podłoga z drewna połączonymi w części mokrej z płytkami. Deski trzypasmowe optycznie powiększą pomieszczenie, jeśli jednak zależy nam na ich podkreśleniu, sugerujemy wybrać deski fazowane – dzięki zaznaczonym krawędziom, deska na pewno będzie zauważalna na podłodze.

Pamiętaj także, aby w małych pomieszczeniach oszczędnie korzystać z ciemnego koloru – inaczej kuchnia brązowo-kremowa stanie się mała i ponura.

Jak urozmaicić kuchnię kremowo-brązową? Ciekawym pomysłem może być zaaranżowanie w nietuzinkowy sposób przestrzeni pomiędzy szafkami, a blatem kuchennym. Można pokryć ją choćby korkiem, kolorowymi taflami szkła, dekoracyjnym szkłem z nadrukiem lub naturalnym kamieniem. Utrzymanie tego elementu aranżacji w intrygującym kolorze doda wystrojowi charakteru i sprawdzi, że z pewnością nie będzie on nudny.