Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie moich danych osobowych pozostawionych w czasie korzystania przeze mnie z produktów i usług świadczonych drogą elektroniczną w ramach strony internetowej Barlinka, w tym także informacji oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie przez Spółki Grupy Barlinek. Rozumiem, zamknij pasek.

Salon szaro-fioletowy


Salon szaro-fioletowy to oryginalne wnętrze, które przypadnie do gustu miłośnikom aranżacji z pazurem. Zestawienie to dobrze sprawdzi się w nowoczesnych wnętrzach. Dobrze będzie prezentowało się zarówno w małych, jak i w przestronnych pomieszczeniach.

 

szaro fioletowy salon
 

Większość salonów szaro-fioletowych to aranżacje, w których dominuje popiel, urozmaicany jedynie akcentami fioletu. Może być nim ściana pomalowana w wyrazistym kolorze, tapeta z fioletowym wzorem lub purpurowe meble wypoczynkowe albo zasłony. Z fioletowym salonem dobrze będą komponowały się zarówno jasne odcienie szarości, jak i stalowe popiele – wystrój dobrze jest rozjaśnić dodatkowo bielą. Aranżację można dodatkowo urozmaicić delikatnymi akcentami w kolorze czerwieni, granatu.

 

Salon to miejsce reprezentacyjne, dlatego warto zainwestować w trwałą podłogę drewnianą, która będzie inwestycją na lata. Odcieni drewna jest wiele – deski jesionowe są bardzo jasne, deski dębowe mają ciepły miodowy odcień. Do fioletu wszelki chłodne odcienie – biele, beże, szarości będą idealną bazą. Deski drewniane barwione, subtelnie nacechowane przez naturę, to wybór idealnie trafiony.

 

Wyposażając szaro-fioletowy salon nie można zapomnieć o dobrym oświetleniu. Zarówno fiolet, jak i popielaty to kolory dość ciemne, które pochłaniają dużo światła. Dlatego, jeśli zaniedbamy ten aspekt, pomieszczenie może stać się ciemne i nieprzytulne.