Niniejsza strona do poprawnego działania używa cookie. Więcej w polityce prywatności. Rozumiem, zamknij pasek.

Niebieska sypialnia


Niebieski jest kolorem wspomagającym regenerację i ułatwiającym uzyskanie pełnego odprężenia – to właśnie dlatego doskonale sprawdzi się w sypialni. Oto kilka pomysłów na to, jak stworzyć przytulne i piękne wnętrze.

 

niebieska sypialnia
 

Niebieska sypialnia może mieć wiele odsłon – od delikatnego błękitu po głęboki granat. Z wykorzystaniem tego koloru można choćby z powodzeniem stworzyć zarówno delikatny, pełen kwiatowych motywów wystrój w stylu angielskim, jak i nowoczesną, minimalistyczną aranżację.

 

sypialnia niebieska
 

Dobrym pomysłem może być urządzenie sypialni szaro-niebieskiej. Popiel może wtedy dominować w pomieszczeniu, zrównoważony elementami w kolorze gołębiego błękitu lub granatu. Ciekawą ideą stanie się także urządzanie sypialni biało-niebieskiej. Dzięki połączeniu tych dwóch barw uzyskamy klasyczny wystrój, będący jednocześnie wakacyjną odsłoną wnętrza. Bielone, nie uczulające drewniane podłogi idealnie wpasują się w panujący klimat pomieszczenia. W aranżacjach z wykorzystaniem ciemnego granatu, dobrze aby dominowała biel, a w wystrojach z błękitem, dąb na podłodze w wyraźnym rysunkiem usłojenia, jest wręcz stworzony do tej kolorystyki. Sypialnia, to miejsce na którym nie powinniśmy oszczędzać, gdyż to miejsce w którym de facto spędzamy najwięcej czasu.