Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie moich danych osobowych pozostawionych w czasie korzystania przeze mnie z produktów i usług świadczonych drogą elektroniczną w ramach strony internetowej Barlinka, w tym także informacji oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie przez Spółki Grupy Barlinek. Rozumiem, zamknij pasek.

Witamy w Strefie Mediów Barlinka. Z przyjemnością przekażemy Państwu materiały dotyczące naszych produktów, w tym wysokiej jakości zdjęcia aranżacyjne i wzorniki podłóg oraz treści o charakterze poradnikowym i eksperckim. Zapraszamy również do współpracy reklamowej i marketingowej.

KONTAKT

Materiały dla mediów:

Krzysztof Wilczek
Koordynator ds. mediów
e-mail: krzysztof.wilczek@barlinek.com.pl
tel. 41 333 11 82

Czy wiesz, że:

  • Deska Barlinecka zwyciężyła w szwedzkim teście jakości pokonując podłogi czołowych europejskich producentów.
  • Kolekcje Barlinka tworzone są we wspólpracy z najlepszymi architektami i znawcami design’u. 
  • Barlinek od lat stawia na ekologię – m.in. za każdą zakupioną paczkę deski barlineckiej firma współfinansuje zasadzenie 1 drzewa.
  • Podłogi z Barlinka zdobią m.in. salony marek GAP, BoConcept i MUJI, fitnessclubów PURE, Teatru Polonia oraz Muzeum Narodowego we Wrocławiu.
  • Podłogi z Barlinka doskonale sprawdzają się jako parkiet podczas prestiżowych turniejów tańca – m.in. Cin&Cin Polish Cup, Turniej Gwiazd Elixa itd.
  • Deska Barlinecka ma już ponad 40 lat!

Do pobrania