Niniejsza strona do poprawnego działania używa cookie. Więcej w polityce prywatności. Rozumiem, zamknij pasek.

Prezes Michał Sołowow otrzymał medal Krajowej Izby Gospodarczej


Michał Sołowow w towarzystwie wielu wybitnych osobistości, między innymi prezydenta Bronisława Komorowskiego, byłych prezydentów Lecha Wałęsa i Aleksandra Kwaśniewskiego, marszałka Senatu Bogdana Borusewicza i wielu innych przedstawicieli świata polityki i  biznesu wziął udział w uroczystości 25-lecia Krajowej Izby Gospodarczej. Świętokrzyski przedsiębiorca za zasługi dla przedsiębiorczości otrzymał „Medal z okazji jubileuszu 25-lecia KIG”.
Gościem specjalnym był premier Węgier Viktor Orbán.
Głównym punktem uroczystości była debata gospodarcza z udziałem Ryszarda Florka, Michała Sołowowa, Tomasz Misiaka oraz Adama Górala. Dyskusja stanowiła ocenę 25-lecia, wyrażoną z perspektywy ludzi, którzy odnieśli sukces gospodarczy w wolnej Polsce. Uczestnicy debaty spierali się, czy klucz do sukcesu zależy od własnej woli, czy też od możliwości, jakie stwarza rzeczywistość. Próbowali także odpowiedzieć na pytanie: jak się bogacić, by wzbogacić Polskę.
Podczas gali przyznane zostały specjalne odznaczenia – Złote Parasole za wybitne osiągnięcia na rzecz demokracji i wolności gospodarczej dla prezydenta Bronisława Komorowskiego oraz marszałka Senatu Bogdana Borusewicza, a także – za wybitne osiągnięcia na rzecz rozwoju gospodarki Węgier i budowy klasy średniej dla Viktor Orbána.

Solowow nagroda