Niniejsza strona do poprawnego działania używa cookie. Więcej w polityce prywatności. Rozumiem, zamknij pasek.

Już jutro poznamy laureatów Design Alive Awards!


4 grudnia w Warszawie odbędzie się uroczysta gala Design Alive Awards 2014 r., podczas której przyznane zostaną tzw. „Oskary Designu”.  Barlinek jest partnerem wydarzenia.

JURY

Zdjęcie: Design Alive

Nagrody magazynu pięknych idei „Design Alive“ przyznawane są od 2012 roku za oryginalną i kreatywną umiejętność odpowiadania na potrzeby człowieka. Twórcy zostają uhonorowani w trzech kategoriach - Animatora, Kreatora oraz Stratega. 
 
O tym, do kogo trafią w tym roku zadecydowało znakomite jury w składzie: przewodnicząca Ewa Trzcionka (redaktor naczelna "Design Alive"), Krystyna Łuczak-Surówka (krytyk designu), Ewa Voelkel-Krokowicz (prezes zarządu Concordia Design), Przemo Łukasik (architekt Medusa Group), Iwona Gach (dyrektor marketingu "Design Alive"), Oskar Zięta (projektant i naukowiec) oraz Małgorzata Żmijska (dyrektor programowa Łódź Design Festival). 
 
Obrady jury (podobno burzliwe!) odbyły się 6 listopada w poznańskiej Concordii Design, a ich wyniki poznamy już jutro podczas uroczystej gali w warszawskim kinie Iluzjon. 
 
Partnerem wydarzenia jest marka Barlinek, która wraz z magazynem Design Alive zrealizowała w tym roku konkurs  na projekt Deski Barlineckiej „Kreacje z natury“.