Niniejsza strona do poprawnego działania używa cookie. Więcej w polityce prywatności. Rozumiem, zamknij pasek.

Premiera kolekcji Senses, ekskluzywnych podłóg marki Barlinek


Producent drewnianych podłóg, Barlinek S.A. wprowadził na rynek nową linię Senses, której uroczysta premiera odbyła się 11 czerwca br. w warszawskim Centrum Artystycznym Fabryka Trzciny. Imprezę poprowadził Marcin Prokop, zaś muzyczne doznania zapewnił koncert Anity Lipnickiej i JohnaPortera.

Zaproszeni na wydarzenie partnerzy handlowi z kraju oraz zagranicy zostali serdecznie powitani przez Prezesa Zarządu Spółki Wojciecha Michałowskiego, który wygłosił przemówienie otwierające uroczystość. Gościem honorowym imprezy była Patrycja Zaczyńska, znana architekt o międzynarodowym doświadczeniu, która współpracowała z Barlinkiem przy tworzeniu kolekcji Senses. Projektantka opowiedziała o aktualnych trendach w projektowaniu wnętrz luksusowych opierając się min. na własnych realizacjach tworzonych w Nowym Jorku i Londynie. Swoją współpracę z Barlinkiem przy tworzeniu kolekcji Senses podsumowała słowami:
"Doświadczenie było naprawdę ciekawe i niezwykle inspirujące. Do współpracy przekonał mnie też fakt, że jest to firma z polskim kapitałem, która pragnie wyznaczać nowe standardy w obszarze designu. Kolekcja SENSES, przy której miałam niebywałą przyjemność pracować, łączy w sobie trzy silne trendy współczesnego designu: duży rozmiar, stonowaną kolorystykę oraz naturalność produktu.”


Kolekcja spotkała się z bardzo pozytywnym przyjęciem. Ponadstandardowa szerokość desek 207 mm, subtelne zabarwienia oraz precyzja wykończenia drewna poruszyły zmysły nawet najbardziej wymagających gości.